Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakìtás után mennyi idő kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakìtás után mennyi idő kell ahhoz,hogy elhidegűljünk egymástól?

Figyelt kérdés

Mind a ketten szeretjük még a másikat de valami mégse működött a kapcsolatunkban.Sokat vitatkoztunk apróságokon de a szexuális kapcsolatunk fantasztikus volt.6 évig voltunk egy pár.

37N


jún. 28. 05:16
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Az eddigi tapasztalatom, hogy a jó szex után lényegtelennek tűnnek az azt megelőző problémák. Főleg, hogy 6 évig működött. Szerintem ismerkedtek itt-ott, majd rájöttök, hogy senkivel sem lesz olyan jó, majd újra egymásra találtok.🥰
jún. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szexelni még összejárnak a kapcsolat meg nem kell.
jún. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ tartjátok e a kapcsolatot. Én az exemmel már pár éve szakítottam, de még sokszor eszembe jut. Korábbi exek nem kellenének, néha 1-1 jó pillanat eszembe jut velük is, de túl sok rossz is.


F

jún. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem több ilyen kapcsolatom is volt, sokat melóztam, kevés szabadidő volt, ezért dobtak, de mindkét nő engem hívott még hónapokig ha társaságra vágytak vagy segítségre szorultak. Általában akkor szoktak ezek a kapcsolatok véget érni ha a szakító fél talál új partnert mert akkor már jó esetben rá koncentrál. 3 évvel ezelőtti exem kért segítséget, mert megadta magát az egyik elzáró a falban és szivárgott a víz. Megcsináltam, főzött valami olasz kaját és már akkor tudtam, hogy mást is akar. Soha nem fogtok elhidegülni egymástól ha nem volt megcsalás és működik a kémia.
jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ott dől meg az elmélet, hogy minden egyes illetővel jobb lett a szex és mindig az utolsót hittem a legjobbnak. Úgy gondolom, hogy ennek így is kell lennie és ezért is maradunk meg az új kapcsolatban. Ha szakítunk, akkor pedig rendesen szakítunk.
jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4 vagyok 5 reagálok

Bárcsak így lenne ahogy leírtad, de tapasztalatom egészen más mutat. Lehet valakivel isteni a szex ha a mindennapokban nem tudtok vagy nem akartok együttműködni. Nekem több olyan partnerem is volt akivel jobban élveztem a szexet mint a mostani partneremmel, de összességében mégis vele vagyok, mert a szexen kívül mindenben jobb náluk.

Ha egy nő jó szexre vágyik és ezt nem kapja meg a mostani partnerétől vagy nincs éppen partnere akkor felhív egy fizetős szolgáltatást? nem hiszem, inkább visszanyúl ahhoz a férfihez akiben bízik és tudja, hogy működik a kémia.

ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!