Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exbarátnőmmel szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnőmmel szakítottunk közel két hónappal ezelőtt, úgy, hogy elmondta, hogy többet nem akar látni sem.Most miért próbàlkozhat újból nàlam?

Figyelt kérdés

Mint kiderült,összejött egy màsik férfival, hogy engem elfelejtsen.

Egy hete pedig ismét felvette velem a kapcsolatot, mert,még mindig engem szeret,mindenről én jutok eszébe ,àllítàsa szerint figyelmesebb, kedvesebb voltam vele és most nem bírja túltenni magát rajtam, miközben a màsik hapsival van. Ilyenkor mindig letilt mindenhol, amikor vele van. Hiànyzom neki még mindig szeret de nem bírnà újra kezdeni velem.Kavarog a gyomrom ettől az egésztől, és teljesen megszakítottam most vele mindent. Mit gondolhatnak és érezhetnek az ilyen emberek?



jún. 23. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne kommunikálj vele. Lépj túl. Ez sajnos gyakori jelenség. De ilyenkor már semmi értelme újra kezdeni.
jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint még sem vált be neki az új farok. Hagyd a fenébe. Hogy mir érezhet? Azt nem tudom.
jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
"Szeretlek is, meg nem is..."
jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én ezt már nagyon betegesnek tartom, hagyom is a fenébe. Csak idegesítő, hogy ilyen vak balfék voltam. Nehéz elhinni, hogy ilyen gátlástalan emberrel éltem együtt...
jún. 23. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az ember mindig utólag lát dolgokat.
jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!