Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha az exbarátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az exbarátnőm egy év után rám ír, hogy beszélni akar?

Figyelt kérdés
Cirka egy éve szakítottunk a barátnőmmel, mert hogy őt idézem "kihűlt a kapcsolatunk". Kt évig jártunk. Nem tudom hogy mit akarhat . Érdekel, is meg nem is. Mit tegyek. 21F

2017. dec. 7. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszėlj vele. Elmondja mit akar. Nincs abba semmi rossz, hacsak nincs valakid. De haver lehet ha olyan vagy. De majd ha tudsz pontosabbat eldöntöd.
2017. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Elmeséli milyen jó volt másokkal dugni xD
2017. dec. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
23%
Én vagyok a túrósbatyu összetörős bácsika és összertöröm a túrós batyudat ha nem hagyod abba!!
2017. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nem tudom hogy mit akarhat."

Nem titok, ezért elmondom: tőlünk nem is fogod megtudni.

.

Attól, hogy meghallgatod, bármit mond/kér is, a döntés joga a tied.

Ha szeretted, szinte kötelességed meghallgatni, - esetleges kérését teljesíteni nem.

Ha vadidegen kérné, hogy hallgasd meg, megtennéd?

Volt barátnődet akkor miért ne?

2017. dec. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Több mint valószínű ,hogy csak "unatkozik"vagyis magányos aminek a kitőltésében téged akar felhasználni vagyis ha jártok és akad nálad jobb le lép...de szetintem szexet is akar ugyhogy intézd el jól és hagyd a francba....tapasztalat.19F
2017. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj vele. Ha kicsit is érdekel, hogy miért keresett fel, akkor beszélj vele. Attól nem lesz semmi baja senkinek, hogy cseteltek.

Viszont fontos, hogy ténylegesen azt beszéljétek meg, hogy mit akar. Ne engedd, hogy mindenfélére elterelje a szót, hogy teljesen beleéld magad. Mert nem akkor lehet a válasza rosszul fog érinteni.

Először mindenféleképpen tisztázzátok a dolgokat. Utána meg majd eldöntöd, hogy hogyan tovább. Zsarolni ne engedd magad! És ne hagyd, hogy siránkozással sajnálatot ébresszen benned, és esetleg egy újrakezdésbe belemenj.

Mivel ő szakított veled, lehet, hogy senkivel nem sikerült kialakítania kapcsolatot, ezért reménykedik, hogy az egyszer már beválthoz visszatér. Az a baj, hogy ez ilyenkor mindig benne van a pakliban. És egy ilyen újrakezdés ugyanúgy ér véget általában.

2017. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!