Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan adjam a tudtàra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtàra, hogy màr nem akarok vele lenni?

Figyelt kérdés

A szeretője vagyok egy jóval idősebb férfinek. Több, mint 30 évvel idősebb....

2 éve tart , nagyon szeretném lezàrni, de félek nem megfelelő az időzítés......nem rég jött ki a pszichiàtriàról.....öngyilkos akart lenni az exe miatt, aki elhagyta ( NEM MIATTAM) mint haldokló az életbe úgy "kapaszkodik" belém" ....az eset óta mondhatni én vagyok az egyetlen menedéke......

ez nagyon ijesztő.....hogyan adjam a tudtára,hogy én már nem kívànok tovább a szeretője lenni anélkül,hogy kárt tenne magàban és persze anélkül,hogy ne okozzak nagyon nagy fájdalmat neki?



jún. 22. 20:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%

Konzultálj a pszichiáterével!

Együtt kitaláljátok, hogyan mondd el neki.

jún. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi ez a pasi. Öngyilkos akar lenni az ex miatt, ami nem jön össze és az exet sem kapja viossza, most ugyanezt akarja bejátszani a szerretőnél is, hogy hátha majd ő engedelmeskedik az érzelmi zsarolásnak?
jún. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Carragher_x ***** válasza:
11%

"Ez annyira volt intim viszony"

Ez az ő dolguk. Gondolom nem kényszerítette senki a kérdezőt, hogy viszonyt kezdjen a férfival, a viszonyból pedig következik némi intimitás. De megsúgom, annyi empátia egy egészséges embertől, ami ahhoz kell, hogy egy mentálisan megroggyant embert igyekezzen ne az öngyilkosságba lökni azzal a felkiáltással, hogy "nem az én bajom" egy vadidegennel szemben is elvárható.

jún. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Senior Séf ***** válasza:
72%
Ajkaidat összeszorítva formálsz egy M hangzót, majd sietve hozzáteszed, hogy "àr nem akarok veled lenni".
jún. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

13

Nyilván nem kell öngyilkosságba lökni, de nem azon az áron, hogy olyan intim kapocsolatot tart vele fent, amit már nem akar.

jún. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Carragher_x ***** válasza:
23%

"nem azon az áron, hogy olyan intim kapocsolatot tart vele fent, amit már nem akar."

Ilyen "megoldás" fel sem merült senkiben, sem a válaszolókban, sem a kérdezőben. A hogyan a téma.

jún. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ő 58 èn 25 .....úgy tűnik sikerűl " elszakadnunk " egymàstól ....elköltözik .
júl. 3. 21:11
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy sikerült egy ilyen szeretői viszonyba keveredni egy pszuchiátriai beteggel?

Leesett állal várom a választ.

júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hàt tudod ez nincs ráírva az ember homlokára......
júl. 7. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!