Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan adjam a tudtàra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtàra, hogy màr nem akarok vele lenni?

Figyelt kérdés

A szeretője vagyok egy jóval idősebb férfinek. Több, mint 30 évvel idősebb....

2 éve tart , nagyon szeretném lezàrni, de félek nem megfelelő az időzítés......nem rég jött ki a pszichiàtriàról.....öngyilkos akart lenni az exe miatt, aki elhagyta ( NEM MIATTAM) mint haldokló az életbe úgy "kapaszkodik" belém" ....az eset óta mondhatni én vagyok az egyetlen menedéke......

ez nagyon ijesztő.....hogyan adjam a tudtára,hogy én már nem kívànok tovább a szeretője lenni anélkül,hogy kárt tenne magàban és persze anélkül,hogy ne okozzak nagyon nagy fájdalmat neki?



jún. 22. 20:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Ez most komoly, vagy a napi trollkérdés?


Mennyire kell alacsony önbecsülés ahhoz, hogy egy ilyen szituban még a pasi lelkét ápold???

jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
24%
Mondd a szokásos női sablondumát, minthogy: "túl értékes ember vagy hozzám, sokkal jobbat érdemelsz nálam, de azért lehetünk barátok, ha szeretnéd, bár abban is biztos csalódást okoznék".
jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az első vàlaszolónak: Ez nem alacsony önbecsülés.....pszichiàtriai kezelés alatt àll......egész egyszerűen mindezek tudatàban nem szeretnék még én is a lelkébe rúgni!
jún. 22. 21:23
 4/19 Noren1989 ***** válasza:
37%

#3, nem érted.


Rólad beszélt #1.


Lelke, ilyennek?

Nincs, nem isvolt, csakzsarolni próbàl.


Sajna ez a típus szégyentelenül hülye, ahogy te is. Helyettesítheted a hülyét befolyàsolhatóval is, ha tetszik.

jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki. A többi nem a te dolgod. És jól értem? Szeretője vagy 2 éve erre ő más nő miatt akart öngyilkos lenni? Vagyis mivel nincs ló jó a szamár is.. ami most te vagy.
jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Szóval a vén fószer két évig verled csalta a nőjét, majd miután a nő kidobta, hozzád akar menekülni. Milyen érztékeny lélek. AKkor miért nem volt az, amikor 2 évig félre dugott?

Te akarod ápolni az exe által összetört lelkét? Nem érzed megalázónak?

jún. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Szia Józsi! Szeretném lezárni a szexkapcsolatunkat, mert szeretnék végre boldog párkapcsolatban élni.


Nem vagy érte felelős, ha kárt tesz magában, szerintem így vagy korrekt. Szexkapcsolatban vagytok...


Másik opció, hogy életed végéig kielégíted, így miattad biztos nem fog semmi rosszat csinálni, hiszen mindenben kedvében jársz. Bár te nem leszel boldog és végül lehet te teszel kárt magadban (vagy ugye ő benned, hiszen mentálisan nem ép), de természetesen ez is egy lehetőség.

jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják érzelmi zsarolásnak. Miért akarod más problémáját a nyakadba venni, amit nem te okoztál neki???
jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Carragher_x ***** válasza:
35%

"Mennyire kell alacsony önbecsülés ahhoz, hogy egy ilyen szituban még a pasi lelkét ápold???"


Mennyire kell pszichopatának lenni ahhoz, hogy akivel évek óta intim viszonyban vagy, annyira se érdekeljen, hogy felköti-e magát vagy nem? Zártosztályra való közveszélyes elmebeteg, aki ezt a közönyt komolyan gondolja.


Kérdezőnek:

Keresd fel a pszichiáterét és próbálj tőle segítséget kérni vagy egy másik szakembert bevonni.

jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Ez annyira volt intim viszony, hogy éveken át belefért ebbe az intimitásba egy harmadik személy is. A pasi most emiatt a harmadik személy miatt van padlón, de érzelmileg magához láncolja azt a szeretőt is, aki ki tudja, mennyi ideig csak afféle ürítőedény volt.

Gratulálok az okfejtésedhez, és hogy pszichopatának nevezel valakit, aki a felszín alá is benéz...

jún. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!