Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az esetek hány %-ban jöhetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esetek hány %-ban jöhetnek újra össze a felek szakítás után?

Figyelt kérdés

Az én környezetemben nagyon ritka az a szakítás, ahol tényleg, elsőre vége lesz és többet nem próbálják meg akár néhány hét különlét után.


Mennyire általános ez?


jún. 19. 10:39
 1/4 gergelice16 ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon ritka, és az esetek többségében ez inkább gyengeség. Én még nem hallottam olyan kapcsolatról, ahol az újra-összejövés után képesek lettek volna megoldani a problémákat, ami a szakítást eredményezte, így ismerőseim ezzel csak elodázták a szakítást. Bár nem bíráskodok, mert amikor velem szakítottak, mindig bennem volt a vágy, hogy a másik hátha meggondolja magát, de ezzel csak azt értem el, hogy még fájdalmasabb volt elfogadni a szakítást. Tehát szerintem kifejezetten káros ezzel áltatni magadat.
jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
17,3%
jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyakran jönnek össze az emberek szakítás után, általában rövid időn belül. De ezek közül nagyon nagyon ritka az, aki működik és meg is tudjak oldani a problémákat.

Szerintem ha valaki inkább szakít, minthogy bele álljon a helyzetbe és megpróbáljon tenni a kapcsolatert, annak oka van. Nekem pedig nem kellene olyan ember az életembe, akinek egyébként a legnagyobb bizalmasomnak és tamaszomnak kellene lennie egy életen át, aki nem akarja megoldani a problémákat, hanem inkább szakít.

jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Személyiség kérdése az egész. Aki kapcsolatfüggő az nagyon gyakran kerül bele "se veled se nélküled" kapcsolatokba.

De van olyan ismerősöm is aki ha szakít akkor végleg szakít, mert mindig vannak talonban tartott, hitegetett női akiket bármikor elő tud venni. Így rövid időn belül már megy is a következő kapcsolatba. 1-2 év után szakítás, és jöhet a következő. Nem a régihez megy vissza, mert "benne van tartás", hanem "mindig van mááásikkk" akivel előtte flörtölgetett már egy ideje. Na, ez a típus sem jobb semmivel sem mint aki mindig visszaszalad ahhoz akivel szakított.

jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!