Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudok továbblépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok továbblépni?

Figyelt kérdés

A volt barátommal, Február 16-án szakítottunk. Sajnos, ő semmit sem szeretett volna nekem elmondani (okod adni a szakításra) és leülni sem akart,hogy szépen rendezzük le a kapcsolatunkat. Nem láttam olyan sokszor őt a városban, nagyjából háromszor. Ahogy mi szakítottunk, 3 csajnál próbálkozott be. (Igen, tudom. Komolytalan…) Letiltott engem mindenhol, viszont a szülei a postjaimra mindig szívvel, öleléssel reagálnak. Azokban a dolgokban jár suliba, amiket én vásároltam neki. Én pedig, azóta megismertem egy nagyon aranyos, jóképű fiút de úgy érzem, gátol ez a fiú akivel szakítottunk. A közös albumjainkat mai napig ha nagyon szomorú leszek megnézem, egy kis plüssöt is kaptam tőle, a parfümje is nálam maradt:) jó

Kombó:))) Kérlek, segítsetek, pár ötletet mondjatok, hogyan kellenne gyorsabban továbblépnem. Köszönöm.


jún. 18. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dobj ki mindent és foglald el magad.
jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kidobod a cuccait, nem lesegeted se online, se neten. Tiltod mindenhonnan ha eddig nem tetted meg. A szüleivel hiába jössz elő annak a fiúnak nem kellesz. Megunt téged, nem szeret és azért szexel más lányokkal. Majd szerelmes lesz valamelyikbe, de beléd (már) nem lesz. Lépj tovább idővel, hobbikkal, barátokkal, családdal töltsd el az időd.
jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja a másik fiút hagyd békén, de mást is még nem hevered ki teljesen.
jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gergelice16 ***** válasza:
Ami igazán begyógyítja a szakítás sebeit az az idő. És hogy elfogadod, ti már nem lesztek többé együtt - Ebben segíthet egy jó beszélgetés, vagy bármi, ami elvonja a figyelmedet. Ne próbáld meg sürgetni a dolgot, idő kell, hogy feldolgozd.
jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ő továbblépett sajnos, ezért neked is előre kell nézned. Direkt mondom így, én is átmentem ilyenen, nincsenek ilyenkor jó szavak. Most még nem látod, hogy egy másik személyt ugyanúgy tudnál szeretni, de ez idővel meg tud változni. Én is így gondoltam, aztán fokozatosan el tudtam engedni a régit, de nagyon nehéz volt, és nem is akartam elengedni.


Aztán rájöttem, hogy én egy személyiségtípust szeretek, és van más, akinek a karaktere ki tud váltani erős kötődést, és így rájöttem arra, hogy bár szerettem nagyon az előzőt, de közben másokban is ott van az a fajta személyiség, amibe bele lehet tényleg szeretni. Ezt addig nem láttam, és nem tapasztaltam, és itt jöttem rá, hogy én egy típust tudok szeretni, és ez váltja ki belőlem ezeket.


Az egészet így nézd. Jöhet egy olyan, akiben sokkal inkább meg van az, amit az előzőben hittél igazinak, és azt hitted ilyen csak egy van. Nagyon sok ember van, és vannak még bőven ilyen típusok, és az egyikkel működni fogtok, csak azt akivel nem működött, azon tudj továbblépni. Nem könnyű, de lesz egy jobb, akivel működik majd. Kitartás.

jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!