Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Néhány nap múlva szakítok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány nap múlva szakítok, borzasztóan érzem magam. Hogy készüljek fel erre? Könnyebb lesz utána?

Figyelt kérdés

Tobb eves kapcsolatot zarok le, mert a masik fel reszerol nem latok semmi erofeszitest. Elvan velem, de szerintem mar nem ugy szeret, az intimitas is nagyon ritka, hiaba mondtam, hogy tobbre vagynek. Tobbszor beszeltunk errol, semmi valtozas. Nokent nagyon rossz erzes ez nekem, foleg, hogy masokat meg azert eszrevettem, hogy nezeget.


Nehany nap mulvara terveztem be, hogy elmondom neki, hogy vege.


De nagyon faj a szivem, folyton eszembe jutnak a jo emlekek, van, hogy legszivesebben atolelnem, maradnek, pedig az eszemmel tudom, hogy ez sosem lesz jobb. Egyszeruen nem volt valtozas.


Nem latom nelkule az eletet, felek, hogy orokre szeretni fogom, pedig regota nem erzem jol magam. Normalis ez egyaltalan? Meg nem is szakitottunk de mar most borzasztoan vagyok, vajon utana konnyebb lesz?


jún. 18. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
4%

Sajnos a nők genetikai és biológiailag képtelenek a hűségre, képtelen hosszútáú monogám párkapcsolatot kialakítani. Persze, hogy látod, hogy mások nézegetnek, mert az egodnak jót tesz, de eleárulom neked, ha a párod szeretne, imádja, szexuálisan teljen odalenne érted, akkor is egy idő után ezt éreznéd, mert nő vagy, és egy nő attól nő, hogy a férfiaknak adja magát, mert ez van a genetikádban.

A nőkkel csak nyitott kapcsolatot lehet kialakítani 1-5 év után, mert ennyi ideig tart a nők részéről a szerelem, utána már látnak más pasikat is, észreveszik, hogy más pasik is nézik őket....

Szerintem szakítás előtt vesd fel a párodnak a nyitott kapcsolat lehetőségét. Egy próbát megér. De hiába szakítasz vele, hiába keresel új pasit, egy idő után újra lapos lesz az is, egy idő után a szerelem iránti vágy, érzés hiányozni fog, ekkor ugyanúgy szakítani fogsz és megy minden elölről. És ez a genetikádban van kódolva, hogy minél több pasival szexelj, minél több utódot hozz létre, ez a biológiai alapja.

jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első te nem is értetted, amit írtam.
jún. 18. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért halogatod? Akkor tudsz csak elköltözni? Ha nincs különösebb oka, akkor ne várj túl sokat, mert addig is csak gyötrődsz, győzködöd magad. Plusz arra is számíts, hogy ő is neki fog állni győzködni, ígérgetni, könyörögni. Évekig lehet ezt játszani, hogy te besokallsz, ő leígéri a csillagokat is, pár hétig talán javul a helyzet, aztán visszaáll minden. Akkor te megint elkezdesz besokallni, mikor túlcsordul a pohár, megint megpróbálsz szakítani, ő megint leígéri a csillagokat, és így tovább, és így tovább.
jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 igen, aznap tudok elköltözni. Én ezt már eldöntöttem, de teljesen depressziós vagyok emiatt, vannak pillanatok, hogy kb élni sem akarok.. pedig a szívem mélyén tudom, hogy ez màr nem az, amit akarok.
jún. 18. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

De értettem, de próbáld meg más szemszögből nézni a dolgot. Mi van, ha a probléma amit vázolsz, amit érzel, az csak a saját agyad által keltett, írt és forgatott mozi. Mi van ha a probléma nem is probléma, mi van ha a probléma te magad vagy. A genetikai kódolások, amik benned vannak, ami minden nőben benne van, kezd utat törni a személyiségedben, mert hát miért ne kaphatnál jobbat, szebbet, szexibbet, vonzóbbat, itt már bekopog a függés is, amit a kapcsolat elején éreztél, azt akarod érezni, de azt a jelenlegi személy már nem tudja kiváltani belőled, ezt csak egy másik személy tudja fellobbantani benned, mert az agyad hiányolja azokat a hormonokat, hogy újra csakis kizárólag 1 pasi legyen a fejedben, 1 pasinak engedj, 1 pasi körül forogjon a világ, de az idő nem kegyelmez, idővel az a pasi is unalmas lesz, és idővel majd belátod, hogy igazat szóltam én, mert majd ha 50 leszel, annak is örülni fogsz ha van melletted valaki, ha 60-70 leszel annak fogsz örülni ha a párod előtt halsz meg.

Szóval az egész egy körforgás, ami az embernek a szellemi mivoltját fejleszti, és a végén csak emlékek maradnak, hogy küzdöttél, meg ugráltál egy olyan dologért ami maximum csak 1-5 évig tart ki....a szerelem.

Szerinted miért vagy kétségek között, miért fáj ennyire, miért félsz a szakítástól, azért mert ezt amit fentebb leírtam a belső tudatalattid, vagy szellemed, lelked, nevezzük bárminek már tudja, de az agyad nem. Az agyadnak folyamatosan kell az inger és engedsz az agyadnak.

A megoldás a nyitott kapcsolat, sajnos a nőkkel csakis kizárólag ez az egyetlen helyes és fenntartahtó járható megoldás.

jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit érzel az teljesen normális. Mikor eltávolodik, elhidegül tőled a párod, te meg egyszerűen tehetetlen vagy, az nagyon fájdalmas. Az idő fog majd segíteni.


A nyomi incellel meg ne foglalkozz.

jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne is foglalkozz az 1 válaszolóval. Ő minden kérdéshez csak az ostobaságait írja és csodálkozik hogy mindig le van szavazva.

Ígérgetni fog a párod valószínű ha nem akarod ezt játszani mindig akkor erősnek kell maradnod és nem engedni neki. Rossz lesz ez tény de idővel javulni fog.

jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!