Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítottam egy év után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítottam egy év után, és csak annyit válaszolt hogy azért lehettem volna korrekt, akkor nem okoztam neki fájdalmat, ugye?

Figyelt kérdés
Mármint csak ennyi volt a válasza, nem kérdezte miért, meg nem írta hogy ne legyen vége stb, akkor nem érdekeltem egyáltalán?

jún. 12. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Nyugtasd magad ezzel, ha neked így jobb, ne foglalkozz azzal, hogy mit gondol, vagy gondolt, szakítottál. Az, hogy a nők folyton bűnbakot keresnek, ezesetben te, ez a nők saját bevett módszere.
jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Tök mindegy te mit gondolsz ő úgy érzi, hogy kibabráltál vele.
jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért nem érdekelte hogy miért.

Még ő az áldozat, aki ilyen passzívan áll hozzá mindenhez.

Az ilyen érzelemsivár emberektől jobb megszabadulni.

jún. 12. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

1 ha valakivel együtt vagyok és szakítok, alap hogy megindoklom.

A magadfajták azért is nyikognak ha pár sor írkálás után nem mondj meg az illető mi a baja.

"lehettem volna korrekt" azt se tudják már sokan hogy ennek mi a jelentése.

N

jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

4*

Amúgy is kérdező, mit vártál? Könyörög vagy mi?...

jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És mit nyer vele, hogy megkérdezi miért? Általában nem is akarják elmondani a valódi okot és örül a szakító fél, hogy nem kell magyarázkodnia. Én sem kérdezném meg, hogy miért, ha akarja elmondja, ha akarja, akkor nem. Ő szakított és neki nem volt jó, ő tudja felmérni a helyzetet, hogy javítható e vagy sem. Na most, ha szakításig jutott a dolog, akkor valószínűleg nem lehet rajta javítani, ezért nem érdekel a dolog. Nem fogok görcsösen tapadni a kérdéseimmel.
jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Üzenetben szakítottál vele??? 🤦 De szánalmas vagy. És még le se esik neked, hogy azon fortyant fel, hogy nem volt pofád elé állni és KORREKT módon megmondani a SZEMÉBE. Lúzer...
jún. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!