Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő túltenni magad egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő túltenni magad egy többéves kapcsolaton? Mit tegyek hogy ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés

Egyutt eltunk.. a vegere borzasztoan elhanyagolt, sirtam konyorogtem de nem lett valtozas, vegul szakitottam. Tudom hogy hosszutavon jol dontottem, de mintha kiteptek volna a szivem, folyton csak ra gondolok, es hogy latni akarom, atolelni..

Nem fogok visszamenni, pedig most ugy erzem belehalok. Minel hamarabb szeretnek ezen tul lenni, barmilyen tanacsot szivesen fogadok.


jún. 11. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

"Minel hamarabb szeretnek ezen tul lenni, barmilyen tanacsot szivesen fogadok."


Nem lehet erőltetni a túllépést, megvan mindenkinek a maga tempója. Egyedül annyit írhatok, hogy magadra koncentrálj, barátokkal, családdal légy, ha kell sírj. Maximum ha 1 év után sem vagy túl rajta, depressziós vagy akkor ajánlom a pszichológiai segítséget.

jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem más pasi(aki helyes tetszik szerelmes igazi férfi) egyből tud segiteni.


Nekem is volt kihasználós szenvedos kapcsim. Éveken át voltam kínozva. Aztán szinte itta a lelkem szakitás után(reggel szakitottam este összejottem mással), hogy más pasi meg ölel csókol egész éjszaka szerelmeszbszámokat énekel nekem, nem tabu a teloja mint az exemnek, elso nap visz a haverjaihoz szüleihez felvállal imád és sokkal jobb pasiban is mint az exem

jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem magát az embert sajnáljuk hogy már nincs hanem az a baj hogy nem szeret senki, nincs aki tetszik es viszonozna, de ha álmaid pasija ölel és vall szerelmet pikkpakk elfelejted azt aki gyökér volt.
jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Arra gondolj, amit leírtál.

"A végére borzasztóan elhanyagolt, sírtam, könyörögtem, de nem lett változás!"

Ez a lényeg, ezt írd fel egy papírra és tedd ki a valóságot a szemed elé. Jól döntöttél, te is tudod, ettől függetlenül a veszteséget, hogy egy kapcsolat véget ért, meg kell gyászolni. Lehet sírni és együttérezni önmagaddal.

A valóság fájdalmas, csak az illúzióhoz ragaszkodik ilyenkor az ember. Ez nem szerelmi kapcsolat, ahol sírni és könyörögni kell. Ennél te sokkal többre értékeled magad, ezért szakítottál!

jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!