Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő túltenni magam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő túltenni magam és felépülni az előző kapcsolatomból? 23/l

Figyelt kérdés

Kétségbeesve írom ezt, ugyanis régen semmi problémám nem volt az ismerkedéssel. Két évig voltam együtt egy fiúval akit nagyon szerettem, első nekem igazán komoly kapcsolat, de oly annyira toxikussá vált a kapcsolatunk(birtokolt,hazudott, átvágott) hogy kénytelen voltam szakítani vele miután másodjára engedtem vissza magamhoz és már nem volt semmi sem a régi. Tavaly (2022) szeptemberében szakítottam vele végül, október elején még találkozgattunk de eldöntöttem hogy ott és akkor elég volt, többet nem beszélek vele hogy lezárhassam. Azóta itt van február, és mégmindig képtelen vagyok ismerkedni, egyszerűen kiábrándultságot érzek a férfiak felé, nem vált ki belőlem semelyik egyáltalán érzelmeket pedig egy nagyon érzelmes ember vagyok. Azért sem megyek el randikra, mert tudom hogy semelyik sem érintene meg jelenleg és nem akarok senkinek sem fájdalmat okozni ezzel. Közben a családommal tartja a kapcsolatot, nekik elmondta hogy még mindig engem szeret és hiányzom neki minden nap, miközben tudom hogy már másokkal kavargat. Saját tapasztalatokat és tanácsokat várnék, kinek mennyi időbe telt mi segíthet, mi okozhatja ezt.

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!


2023. febr. 5. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"nekik elmondta hogy még mindig engem szeret és hiányzom neki minden nap"


Két esélye is volt, mind a kettő elbukott és valószínűleg most sem lenne másképpen, mint ahogy írtad is: "oly annyira toxikussá vált a kapcsolatunk(birtokolt,hazudott, átvágott) "


Szerintem, ha októberben ért végett a kapcsolat akkor még kevés idő telt el, hogy regenerálódni tudj és vágyj megismerni egy új embert és tudj felépíteni egy bizalmi kapcsolatot. Ha sokat bántottak vagy nagyobb sérelem ért akkor teljesen érthető, hogy fél-1 évig nem is próbálkozol. Kell egy idő amire lelkileg helyre rázódsz.


Szerintem ezzel nincs semmi baj, ameddig nem vagy teljesen túl addig legfeljebb csak beszélgess emberekkel, de ne ismerkedj vagy bonyolódj semmibe, mert csak rossz vége lenne. Igazából akkor vagy rajta teljesen túl, ha már nem fáj visszagondolni és nem érzel naponta depit vagy rosszkedvet, ha eszedbe jut.


Kitartást és fel a fejjel!

2023. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más és más intervallum míg sikerül elfelejteni, vagy legalábbis míg elhaványul az egész história.


"Azért sem megyek el randikra, mert tudom hogy semelyik sem érintene meg jelenleg és nem akarok senkinek sem fájdalmat okozni ezzel. Közben a családommal tartja a kapcsolatot, nekik elmondta hogy még mindig engem szeret és hiányzom neki minden nap, miközben tudom hogy már másokkal kavargat."


Ez a rész jó nagy pofon, egy ébresztő, hogy nem lenne belőle úgysem semmi jó, aki kavar/lefekszik más emberekkel az nem szerelmes, hiába mondja, maximum úgy gondolja.

Csak azt tudom tanácsolni, hogy koncentrálj önmagadra, foglald le magad nap közben és este ha úgy érzed jól sírd ki magad, mert el kell temetned a volt kapcsolatot, meg kell gyászolni és csak azután, hogy felépülsz

fair és érdemes ismerkedni más férfiakkal.

2023. febr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm és teljesen egyet értek veletek!<3
2023. febr. 5. 14:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)
2023. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Szia. Legyél erős. Menj randizni és elsőre szögezd le,hogy meg úgyérzed nem vagy túl az exeden,de nyitni szeretnél.

Ekkor tiszta lappal indítasz, tudja,hogy meg kell hódítani,de talán csak barátok vagy ismerősök lesztek. A szüleidnek meg mond meg,hogy felejtsék el,vagy legalább neked ne beszéljenek róla, vagy nem keresed őket.

2023. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt semmiképp ne tedd!

2023. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Még nagyon friss a dolog, idő kell, hogy túllépj rajta. Okos vagy, hogy nem kezdesz új kapcsolatba, túl korai lenne. Annak is eljön az ideje, ne aggódj, ki fogsz gyógyulni belőle.

N

2023. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6/7 haha, szeretem ezt a zenét és aktuális lenne, de ellentétje vagyok ennek a viselkedésnek szerencsére:) sok ismerősöm azzal próbálta enyhíteni amit a csaj énekel, össze vissza kavartak mindenkivel de nemhiszem hogy ez segít enyhíteni bármit én képtelen lennék rá
2023. febr. 5. 17:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Okay, csak elküldtem, mert hát opció lehet, egyébként ma találtam és tetszik nagyon, bár a szöveg nagyon szomorú.
2023. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
84%
Egyszer az egyik barátnőm annyira megviselt hogy gyűlöltem minden nőt csak azért mert nő . Egy erős fél évig elég undorító stílusban tudtam elküldeni őket hogy hagyjanak békén nekem aztán senkire nincs szükségem .ekkor voltam olyan 18 éves gimis éveim vége volt . Nekem 2 dolog segített az egyik hogy kelett egy új cél ami elvonja a figyelmem nálam ez az volt hogy dolgozzunk hogy megvegyem az első autóm. És bármikor eszembe jutott a leányzo mindig elkezdtem mantrázni hogy nem , nem szabad rá gondolni autót kell venni . Aztán úgy nagyjából egy évvel azután szetmentunk meglett az autó és rá 1 hónapra betalált egy lány hogy ismerkedjünk és igazandibol ő szedte ki teljesen a fejemből. De majdnem egy év kellett hogy végleg lezarjam. Azóta is úgy tekintek rá hogy a lány aki miatt autóm lett :D amikor azzal a lánnyal is szetmentunk akkor most motort vettem xd.. nem mondom hogy ez a jó megoldás és nem tudom mi lesz ha megint össze jönnek valakivel mert kezdek kifogyni belőle hogyha szetmegyunk mivel kompenzáljak :D
2023. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!