Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lessz a közös állatokkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lessz a közös állatokkal? Ki hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés

Én választottam én nevettem de ő fizette és a kis könyvben az ő neve van a gazda nevénél, amúgy születés naponta kaptam.

Ugyan úgy szeressük a kutyust.

Ki hogy oldotta meg, kinél maradtak az állatok?


jún. 8. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Annak a “tulajdona” az állat, aki tulajdonosként meg van adva a kiskonyvben a jog szerint. Ha szeretnéd a kutyust, akkor menjetek le a dokihoz és kerjetek egy új kiskönyvet a te neveddel.
jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Megettük.
jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A biztonság kedvéért már a befogadása előtt megbeszéltük, hogy ha bármi történne, velem marad. Több érvem is volt, ezt elfogadta és így az én nevemen van a szerződés és a kiskönyv is, szóval tiszta lenne a dolog.

A ti esetetekben azt mondanám, hogy mivel szülinapodra vette és te is nevelted, így veled kéne maradnia. Kivéve ha a kutyának jobb lenne vele. Pl. neked nem férne bele anyagilag az ellátása, nem tudnál vele eleget foglalkozni stb.

jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Lessz... Szeressük... Erre is keress megoldást
jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Közös macska volt, fele ide, fele oda.
jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lettem lepontozva?

Ha eltűnik egy állat és elokerul, akinek a néven a kiskonyv vagy az állat van levő chip van, az annak a “tulajdona”.

jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Néha még átjárok az exemhez (engedéllyel), amikor nincs ő nincs otthon és elviszem a kutyát sétálni, játszok vele stb.


Nekem nagyon hiányzik a kutyám, és szeretem, csak nem tudtam költözéskor magammal vinni lakásba.

jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!