Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításkor mit csinálnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításkor mit csinálnátok a közösen vállalt állatokkal?

Figyelt kérdés
Kihez kerülnének, milyen szempontok alapján döntenétek el, hogy kinél maradjanak?

2022. ápr. 12. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt érdemes még a legelején tisztázni. Mi megbeszéltük, mikor még csak keresgéltünk, hogy ha esetleg bármi történne velünk és szakítunk, akkor velem marad majd. Ez volt a logikus döntés is, mivel enyém a lakás és így jobb neki, ha legalább a környezete nem változik. Ráadásul én valamivel jobban is kötődöm hozzá és többet foglalkozom vele. Szakításkor sokkal nehezebb lenne egy ilyen dologban megegyezni, sokkal nehezebb félretenni az érzelmeket és ésszel dönteni, hogy mi lenne a legjobb az állatnak.
2022. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mint az egyes, mi is megbeszéltük előtte hogy aztán ne legyen ebből gond. A megszokott élettér a legjobb az állatnak ilyenkor, ha már egyikünket esetleg elveszíti akkor legalább a biztos helyét ne.
2022. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet akkor ha ez nem lett tisztázva? (kellett volna, de ettől most tekintsetek el) ilyen helyzetben mit kell mérlegelni? csak a lakhelyet? aki marad a lakásban nála legyen az állat?
2022. ápr. 12. 17:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kihez húz jobban az állat?
2022. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 több állat is van és én úgy érzem, hogy mindkettőnket egyformán szeretnek, nem tudom eldönteni. Az biztos, hogy szétválasztani nem akarjuk őket
2022. ápr. 12. 17:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a lakhely számít, az akkor lehet döntő, ha minden más szempontból mindketten megfeleltek. Ami számít még, hogy kivel milyen a kapcsolata, kinek mennyi ideje van foglalkozni vele, ki tudja fizetni akár a hirtelen felmerülő orvosi költségeit is, az elköltöző féllel hova kerülne, ilyesmik.
2022. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annál kéne maradnia, aki a legjobban tud róla gondoskodni. Ergo ideje van (ha az egyik fél home office-ban dolgozik, a másik heti hat napon 12 órázik, azért jobb az elsőnél a társas állatoknak), pénze van, és jobban kötődik hozzájuk. Nyilván a megszokott környezet a legjobb, de szerintem többet ér, ha több időt valamelyik fél velük tölteni.

Szóval azt nézzétek, az állatoknak mi a legjobb.

2022. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagy segítség volt! Ez alapján fogjuk átgondolni és mérlegelni.
2022. ápr. 12. 18:13
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Egyik ismerősöméknél kutya volt. Ők úgy oldották meg, mint a gyerekeknél szokás, kéthetente hétvégére elvitte az egyik, és belefizetett havonta a kajába. Viccesen hangzik, de náluk működik.
2022. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es, így is kéne, ha mindkét fél szereti. Az állat is érez, ő is kötődhet mindkettőhöz. Nálam sajnos nem volt ilyen probléma. Soha egy párom se szerette igazán az állataimat.
jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!