Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már, hogy unalomból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy unalomból ráírtál volna az exedre? Csak az állóvíz felkavarása miatt.

Figyelt kérdés

Nevetséges vagy sem, szakítás óta nem ismerkedtem senkivel. Exemmel már 8 hónapja, hogy szétmentünk, és brutálisan csúnya volt a vége. Nem tudom, hogy utál-e, de egyre jobban azon gondolkodom, hogy nagyon unalmas most az életem, és felkeresném 😄 tüske bennem már nincs. (Hát kivéve ha előhozza megint belőlem 😄)


Tudom hogy kicsit toxikus hozzáállás.


Nincs konkrét célom, csak nagyon kíváncsi vagyok a reakciójára, hogy ennyi idő után mit érez ha látja a nevem, örök hari van, főellenség lettem vagy ellenkezőleg tudunk-e jó hangulatban nosztalgiázni... Vagy hogy egyáltalán mi van vele...


Nem mondom hogy meg fogom tenni, de normális ez? Nagyon ott ül a kisördög a vállamon. Vagy csak egy félrement sms... 😄

Ti voltatok így? Ha igen, megtettétek? És ha igen, milyen volt a reakció?


ápr. 24. 19:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Exekkel nem teszem magam még unaloműzés céljából sem.
ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%

Nem. Unaloműzésből nem. Életveszély miatt igen.


A pasid tudja mit művelsz itt míg ő távol jár? Tényleg nem unod még? vagy ennyire fortyogsz.


Szilvike? kérsz egy Fantát? vagy Kóla is jó lesz?

ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A boldogság nem létezik ***** válasza:
57%
Az exek halottnak számítanak, ahogy mindenki más is, aki valaha megbántott bármivel is. A véleményük innentől nem számít, létezésük nem lényeges, így egyszerűbb úgy tekinteni, hogy nincsenek. Nem is fognak hiányozni, ellenben a ténylegesen halott rokonaimmal.
ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam már ilyenre akkoriban, de szerencsére nem tettem. Inkább mást talalj ki unaloműzéskepp. Vagy csak kínos lesz a helyzet vagy olyan szituáció kerekedhet ami miatt feleslegesen agyalsz. Hagyd a fenébe:-)

Tanulj meg inkább horgolni, nekem nagyon sokat segített:-D

ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A boldogság nem létezik ***** válasza:
45%

4.


Jajj, hát nem aranyos, amikor az idős nénik kötögetni tanulnak és még a netezés is megy?

ápr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem. Egyikük sincs fent nekem sehol.


Ha az exem akar valamit, majd "rámír". Habár értékelni nem fogom, mert nem "rámírni" kell, hanem legyen benne annyi vagányság, hogy telefonon felhív.

Aztán majd örülhet, ha fogadom a hívását azok után, amit művelt.

ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
4: 28 éves vagyok és 22 éves korom óta horgolgatok:-D
ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
5 Ne irigykedj hogy te csak horkolgatni tudsz. Pedig még szőnyeget is lehet horgolni, vagy puffot a nappaliba.
ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Dehogy!
ápr. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem tennék ilyet, mert számomra érdektelen, hogy mi lehet az exemmel. Pár éve ráírt páromra az exe, nagyon meglepett volt mikor én írtam neki vissza, szerintem elsüllyedt szégyenében, mert tiltott mindkettőnket 😀
ápr. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!