Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mivel érdemes kezelni a kínzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érdemes kezelni a kínzó érzéseket egy szakítás után?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy hányásig vedelni, vagy befüvezni, vagy kombinálni ezeket érdemes-e

Legjobb lenne nyilván alkalmi szexpartnereket felhajtani, de átlagos férfiként csakis a prostik jöhetnének szóba, szóval inkább nem.

A munka sem megy ilyenkor, semmi energia vagy kedv megmozdulni

Mi segíthet ezen?



márc. 28. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Csinálod a dolgaidat tovább, hobbizol vagy új hobbik után nézel.
márc. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
83%

Az első kettő bár lehet azokban a pillanatokban segít, de folyamatosan ront a helyzeten, teljesen tönkre tesz kívűl belül, fizikailag és mentálisan is még ha ezt nem is veszed észre.

Esetleg próbálkozhatsz egy pszichológus segítségével ami nem azonnali hatást ér el hanem egy hosszabb folyamat, de véglegesen letudod, tovább tudsz lépni illetve kellemesebb is, kevésbé megterhelő és ezáltal később sem lesz események által okozott probléma.

Ha számodra túl macerás, vagy nem tudod rávenni magad, esetleg nem tartod jó ötletnek, akkor jómagad is utánanézhetsz a pszichológiának és tanulhatsz belőle, segítheted magadat.

Én az utóbbit tettem, de az is csak azért működött, mert makacs a természetem és kitartottam, addig tanultam erről míg meg nem találtam a megoldást (soksoksok időbe telt) és bár fárasztó volt, de egy droghoz sem kellett nyúlnom, hogy teljesen jól érezzem magam és egészséges maradjak. Később mikor kijutottam a mély pontomból, elmentem egy pszicholóhushoz aki rengeteget segített.

márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pszihomókusokkal hagyjatok már légyszíves!

Jártam már egy néhányhoz korábban, dehát ugye azokkal csak beszélgetni lehet semmi több

Ráadásul nem kevés pénzért amit nem engedhetek meg magamnak.

Elég neves pszihológushoz is jártam már, tudom miről beszélek

Nem szidni akarom őket, csak valódi segítséget a problémára, amit egy kiadós bebaszás jobban enyhít mint egy drága hivatásos dumcsipartner

márc. 28. 11:39
 4/8 anonim válasza:

Ezért mondtam az utóbbit, hogy jómagad tanulsz róla. Egyébként pedig azt nem írtad, hogy nem akarsz pszichológust, így én csak saját tapasztalatból írtam, mert nekem segítség volt. Tisztában voltam vele, hogy a drog az egy olyan hatás melyet rögtön érzek, de nem múlik el, míg a pszichológus lehet eltart egy évig, de ugyan azt a hatást éri el.


Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni, mást pedig nem igazán tudok ajánlani, mert nem volt azokkal kapcsolatban tapasztalatom.

márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Szia,

Amit írok azt tapasztalatból írom. Nem könyvekből meg feltételezésekből.

Sokféle párkapcsolat van és a szakítás ennek megfelelően van akiknél jelentéktelen és van akit lelkileg megöl. Esetemben mindent elveszítettem amikor itthagyott és az, hogy a végsőkig játszotta magát előttem , teljesen felforgatta a világnézetemet, az ítélőképességemet és nagyjából mindent.


De az élet megy tovább és nem engedheti meg magának senki sem, hogy csak úgy összeessen hónapokig. Amit írtál azt átérzem, a nőknek valóban könnyebb és valószínűleg nem fogsz felszedni egy alkalmi kapcsolatot ilyen állapotban , férfiként ( maximum ha szerencsed van ) .


Az elso hetekben csak pihenj. Azok a napok szó szerint a túlélésről szóltak. A munkádat végezzd el, aztán fekudj le. Pár órát tudtam koncentralni a dolgaimra, mielott elontottek volna az emlekek es a gondolatok , utána addig ittam amig elaludtam. Minden nap.


Ami fontos, hogy probálj meg uj eletet kezdeni. Ne nezegessd a telefonodat, keress uj baratokat, tolts idot a regi ismerosokkel, pihenj, csinalj uj dolgokat, es igen, probalj meg ismerkedni , mozogj , szedd rendbe magadat testileg lelkileg.


Tudom hogy ez nem jó és nem akarod. Legszívesebben én is a régi, megszokott , boldog életemet folytattam volna. De annak vége. Sokan menekulnek drogokba egy durva szakitas utan, de az nem segít , se az alkohol, se az alkalmi kapcsolatok. Neked kell helyretenned magadat testileg, lelkileg és megteremtened azt a környezetet ahol meggyógyulsz.

Barátkozz, csajozz, igyál , vesztegessd az idődet, legyél nyitott, foglalkozz magaddal , szórakozz és idővel helyre fogsz jönni. Mert lesznek akiknek számítasz , lesz ami számít neked , lesznek jó napjaid és jó pillanataid és ha szerencséd lesz akkor megtalálod közben azt a személyt is, aki miatt nem is bánod , hogy átestél ezen.


Napokig lehetne beszélgetni a témáról és nagyon sok hasonló kérdés van már megválaszolva az interneten. Ugyhogy nem is írok hosszabb választ. Rendbe fogsz jönni , csak ne add fel és szánj időt a pihenésre is :)

márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Dugni kell sokat
márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Dugni kell sokat"

Na ez az amit közönséges férfiként nem nagyon tudsz elérni

Legfeljebb megrángathatod magadnak azt jónapot!

márc. 29. 19:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen önbizalom hiányos, menni fog az😉
márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!