Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyen helyzetben kellemetlen marad a viszony örökre?

Figyelt kérdés
Véget ért egy munkahelyi kapcsolatom, ő szakított, normálisan megbeszéltük.Azóta az exem már tinderezik, én is jól vagyok. Viszont ahányszor találkozunk elkapja a szemét lefelé néz és érzem, hogy kerül. Őszintén én is kerülöm, de ha szembejön mindig köszönök. Úgy érzem, hogy lesajnál és fél közben, hogy rámozdulok megint, amit nem értek, mert megbeszéltük és már én is ismerkedem máshol. Nem érzem úgy, hogy beszélni kéne róla, ez idővel elmúlik? Vagy mondanom kéne neki, hogy ne izguljon körülöttem jók vagyunk? Zavar, azt szeretném, ha olyan lenne megint mint más kollégával. Szakításkor megmondtam tiszteletben tartom akaratát és normálisan elváltunk.

2023. dec. 5. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
De ő nem olyan, aki szakítás után eljátssza, hogy nem történt semmi.
2023. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Nem biztos, hogy örökre, de egyelőre teljesen hanyagolnám a dolgot és nem foglalkoznék ezzel a helyedben. Őt most még zavarba hozza a helyzet, nem tudja hogyan kezelni, idővel ahogy látja, hogy az égvilágon semmi nem történik le fog csillapodni benne az egész.
2023. dec. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!