Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel ha ő engem tart élete szerelmének?

Figyelt kérdés

Kb. 8 hónapja járunk. Az elején nagyon bejött nekem de idővel előjött az igazi személyisége. Sokat sír, apró dolgokon képes vitatkozni/veszekedni és úgy alapból kicsit negatív a személyisége. A legjobban az zavar, hogy szinte semmit nem tudok mondani neki mert ha nem tetszik akkor elkezd veszekedni és ha nem hagyom rá az egészet akkor sír. Például a tegnap annyit mondtam (már nemtudom hányadjára), hogy a forró edényt ne tegye rá az asztalra, használjon alátétet. Erre ő megharagudott, hogy én kiabálok vele. Pedig nem is kiabáltam.


Már mondtam neki párszor, hogy ez így nekem nem tetszik. Ő sírógörcsöt kapott minden alkalomkor, hogy ő engem szeret és kegyetlen vagyok vele. Amikor lecsillapodik akkor egy darabig minden jó. Látszik rajta, hogy szeret és bármennyire imponál ez nekem be kell ismerjem, hogy nem passzolunk. Nem rossz ember, nem szeretném megbántani. Eddig egy lánnyal szakítottam de rajta nem éreztem, hogy annyira kötődne hozzám mint a jelenlegi barátnőm.


2023. ápr. 14. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Üljetek le beszélni, mond el neki részletesen hogy mi a problémád. És ha nem igyekszik megváltozni akkor valószínűleg nem lesz közös jövőtök.
2023. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Megmondod neki, hogy nem vagy szerelmes és szakítasz vele!

Ne hagyd, hogy befolyásoljon azzal, hogy kegyetlen vagy és ő szeret. Kit érdekel, hogyha egyszer te nem szereted? Túl kell neki lépni ezen, ennyi.

(Ha zsarolna, mint öngyilkosság, akkor szólsz a szülőknek, ha zaklat telon, hozzád jár feljelentést teszel!)

Ha nem szakítasz vele, akkor felcsinaltatja magát, igen arra is képes! Arra is, hogy elvetesse magát veled!

Olyan pioca, hogy nem fogsz tőle tudni megszabadulni azok után. Úgyhogy még ma tedd lapátra.

2023. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Küld el, nyugalomba, békességben. Zárd le azt amit kell. Az általad leirtak alapján szinte 100%, hogy hisztérikus előadásra számíthatsz, maga az egész jellemzésed a nőről már mutatja az illető pszichikain személyiségét. De hidd el, hogy 100x jobbat teszel magadnak is, és a nőnek is, ha zárod a soraidat. Mert mennél tovább húzod, annál több sérülésetek lesz..neki is, neked is-de együtt tuti nem maradtok.
2023. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
3+ Te nem szereted ezt a nőt, és ő sem szeret téged, csak érdekből kapaszkodik. Aki szeret téged-az sosem kapszkodik, és sosem látod ilyen előadásba bármennyire is szereti a másik felet..
2023. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Klinikai eset a nő,és érzelmi zsarolás,elhagynàm ez beteg....
2023. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne.


Elmondanám, hogy már nem szeretem, szakítok vele - és szakítanék.


Ha öngyilkossággal fenyegetőzik, akkor meg ráhívom a rendőröket.

2023. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fiatal lehetsz még, hidd el, nem kell egy passzív -agresszív hisztérikával lecövekelni sajnálat-alapon. Az imponáló tud lenni, ha valaki szerelmes az emberbe, és rajong, de az ilyen nem szerelmes, hanem birtokolni és kontrollálni akar. Gondolom, ezt te is vágod a viselkedéséből...Alig 8 hónap, és már kijött a foga fehérje, ideig óráig palástolhatóak a dolgai, de végül mindig újra kibukik. Ez csak rosszabb lesz idővel, és nehezebb lesz tőle megszabadulni. Az ilyen típus az, aki még szakítás után is igyekszik megkeseríteni az ember életét ott, ahol tudja, úgyhogy minél kevesebb a kötődés, annál könnyebben szabadulsz meg tőle.
2023. ápr. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha az exemet olvasnám. Ugyanezeket csinálta, hogy nem mondhattam el én mit gondolok-érzek, mert ha nem azt hallotta, amit akart, akkor jött a hiszti. Nálam az volt a helyzet, hogy mivel nekem se volt szívem vele szakítani, ő szakított tök váratlanul 3 év után, arra hivatkozva, hogy én állandóan bántom lelkileg, holott mindig mindenben támogattam és segítettem. Vigyázni kell az ilyen nőkkel, tedd meg te az első lépést, ne járj úgy mint én, mert csak a drága éveidet fogod elpazarolni a semmiért.
2023. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dugd meg mindennap 2szer s nem lesz baja
2023. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!