Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Még most zárjam le, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még most zárjam le, vagy “nyaralás” után?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt, csak már egy ideje alakulgat a dolog, de egyre több intő jel van: Megmondja kivel barátkozzak- kikkel ne; nem engedi, hogy akármilyen körmöm legyen, csak ha előtte engedélyezte; idiótának tartja az egyik legjobb barátom, nem akar óvszert használni és még sorolhatnám…

Csak az a bökkenő, hogy 2 hét múlva lefoglaltunk egy színházzal egybekötött hétvégi programot (ottalvós, és nem olcsó mulatság), és mindezt még én intéztem és én adtam neki szülinapjára…akkor nagyon tökéletesnek tűnt minden, annyira magával ragadott.

Nevünkre szól minden, meg szerintem elég bunkóság lenne “elvenni” az ajándékát, már dzabadságot vett ki stb. Viszont szívem szerint már most megszakítanám vele a kapcsolatot, mert egyre több olyan dolog kezd felszínre jönni,ami megerősít abban, hogy nem illünk össze és nem akarok kapcsolatot vele. Mittegyek?



2023. jan. 26. 22:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Áh én most lezárnám, utaztatgassa a fene... nem vagytok együtt, nem tartozol neki szülinapi zsúrral, főleg ilyen drágán.
2023. jan. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképp magától vette el a lehetőséget. Nem kellett volna egy kibszott önző tuskónak lenni és most boldogan élhetnétek, amíg meg nem haltok.
2023. jan. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%
Alig varom h ne kelljen utaznom
2023. jan. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Zárd le most. Két hét sok idő, addig még a vadállat is kijöhet belőle. Az ottalvós kiruccanás alatt idegen helyen, idegen emberek között, 0-24 együtt lenni nem a legjobb ötlet. Főleg úgy, hogy messze nem rózsás a helyzet.

Azt meg s2ard már telibe, hogy mi lesz a szülcsinapcsi ajcsival! Felnőtt ember, dolgozza fel, hogy ez most bukó.

2023. jan. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Kifogtál eg yvégtelenül kontrollmániás pasit, és még te aggódsz azon, hogy bunkóság visszavonni az ajándékát? Na, ne legyél teljesen h.ülye! Együtt se vagytok még, és már most mennyire irányítani akar, hát kell ez neked? Ez javulni nem fog. Ha egyedül mész el arra a hétvégére, akkor mi van? Legalább elsz egy hétvégéd magadra, és a saját gondolataiddal együtt! Egyébként anévre szólü dolgot nem értem: a repjegyet nehéz átiratni és sokba van, de egy programot? Talán szi.g. számot kellett megadni, és biztonsgi ellenőrzésen kellett előzőleg átesni, hogy nem tök mindegy, hogy kit viszel? Egy telefont megér, hogy elmész a barátnőddel, vagy rosszabb esetben egyedül...vagy lemondod! De hogy csak nyusziságból továbbra is azzal a manussal legyél...annál bármi jobb.
2023. jan. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Most zárd le.

Ne alázd már meg magad, hogy egy nyaralás miatt együttmaradsz olyannal, akivel amúgy rohadtul nem akarsz.

2023. jan. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
36%
Hiába írjátok neki, hogy most zárja le, nem fogja, mert a pénz. Az átgondolatlan tetteknek és a naivitásnak mindig vannak következményei.Ennek éppen ez. Talán most megtanulja.Talán.
2023. jan. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt úgy nem lehet, hogy nem mész el, de helyetted elvihet mást?
2023. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%
Menj a barátnőddel.
2023. jan. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
22%

Ebben a másodpercben szakítanék.


10-es, egy kontrollmániás egyszerűen lefog és megdug, ilyen egyszerű a képlet.

2023. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!