Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hány exetek akart visszajönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány exetek akart visszajönni (akár évek múlva hozzátok? ?

Figyelt kérdés
Mi volt a történetetek? Megbánták hogy akkor nem becsültek meg titeket? Hogyan akartak visszajönni?

2022. okt. 29. 20:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Az az igazság, hogy azt tapasztalom, nem csak exek, de a legtöbb ember mindig megpróbál visszajönni az életembe, amikor már késő és kimutatták a foguk fehérjét.. és ha egy ideig bánkódom is utánuk, végül mindig rájövök hogy mennyivel jobb nélkülük


Három barátom volt, ebből kettő többször is megpróbálkozott visszajönni.

Az egyik az első barátom, ő kb 2-3x keresett fel, hogy mi van velem blabla..

A legutolsó szintén. Egyedül a második barátomban volt annyi gerinc hogy nem jött vissza, de ezen meg sem lepődöm, mert tisztességesen le tudtuk zárni a dolgot, még ha akkor nagyon fájt is és nem akartam. De legalább tiszta sor.

Most meg reménykedem, hogy több “elválásban” már nem lesz részem :)

2022. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%
Kivétel nélkül mind próbálkozott, volt aki 6 év után is.
2022. okt. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

Az a véleményem,hogy bármely okból lett is a szakítás, de exhez visszamenni, vagy visszafogadni nem okos dolog.

A problémák megmaradnak,csak egy ideig az újra egymásra találás örömében elhalványulnak.Aki visszamegy az is,aki visszafogad, az is nyeregben érzi magát hiszen " úgyis visszajön ". Ha pedig az újrakezdés a szex miatt van,akkor az nem is igazi kapcsolat már.

Mindkét fél nagyfokú lelki instabilitása,gyengedsége, társfuggősége okozza ezt.

Most van hasonló helyzetben egy barátom,aki két és fél év alatt,ha jól számolom nyolcadszor kezdi újra a kapcsolatát.Persze,itt már egyenrangú érzésekről szó sincs. Megmondtam neki, hogy gerinctelen,nyomorult társfuggőnek tartom őket, főleg azok alapján,amit elpanaszolt nekem évek alatt.

Én sosem fogadtam vissza senkit, sem exet, sem barátot,de még kollégával is csak köszönő viszonyban maradtam,ha esetleg megsértett.

Tudom nehéz dolog ez,de nekem eddig az életben ez segített.Mások,akiknek tanácsoltam, azoknak pedig a saját kárukon kellett megtanulni.


Hofinak volt egy jó mondása :


" sok ember akkor érzi csak jól magát, ha sz...os a szája széle "

Teljesen igaza van, mert az önbecsulést azt nem szabad feladni !

2022. okt. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

3-ból 2. Voltam olyan hülye, hogy az egyiket vissza is fogadtam. Na, azt nem kellett volna, mert megint szakítás lett a vége. Most kavartam valakivel, neki is én adtam ki az útját pár napja, már várom mikor fogja magát visszasírni.

25N

2022. okt. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

6-ból 4 akart visszajönni, az egyikőjükkel össze is jöttem újra- aztán szakítás lett ismét a vége. Rá 1 évre újrapróbálkozott.

Már mondtak minden fhaszságot. „Megbántam, én vagyok a hibás mindenért, csak Téged szeretlek igazán, megváltozom ígérem stb...”

2022. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak 1 exem van akivel én szakítottam mert megcsalt, utána hetekig könyörgött nekem (ráadásul ő akkor más országba volt, mert ott tanul) hívogatott, aztán letiltottam. Végül 3 hónappal később visszajott az életembe, de nem kellett volna visszaengedni😂😂
2022. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!