Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után nem engedi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után nem engedi hogy pasizzak. Fenyeget számonkér találkozik velem nyomul hajt.birtoklás van.ha lesz vkije lenyugszik?

Figyelt kérdés

Ha van(nak) vkije(i) esetleg, kétlem, hogy bármiféle érzelmei lennének.

Mi szakítottunk. A kapcsolatban mér régen ment a se veled se nélküled mire letudtuk az egészet.

Nehéz az elengedés néha így is.


De neki aztán. A birtoklás vágyról képtelen lejönni.

Mivel tudna?



2022. aug. 23. 12:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Te ot nem fogd tudni megvaltoztatni. Te sajat magadat tudod megvaltoztatni. Letiltod es nem foglalkozol vele. Ha balhet csap, ott szemtanuk lesznek, amik segitenek a tavoltartasi vegzes megszerzeseben. Ilyenkor mindig csodalkozom, hogyan alltal ossze egy ilyennel? Ez nem egy icipici szalka, hanem egy bszottnagy gerenda volt, latnod kellett volna mar az elso randin is.
2022. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen bolond van. Mit gondolsz, ezzel nyitnak a pasik elsőre? Titkolta, nem volt szemét, a csillagokat lehazudta, más embernek mutatta magát.... A kutya nem állna velük szóba ha kimutatnák az igazi beteg nárcisztikus énjüket az elején.....
2022. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam hogy lehet pont az vált ki benne ilyet hogy en most az a nő vagyok a szemében, aki pasit keres. Es jelentkezik hogy dehát itt van ő. Es le akar stoppolni mindenki elől.

Nehogy más "nyerjen"


Azaz én generálom így tudtom nélkül.

2022. aug. 23. 14:04
 14/23 A kérdező kommentje:
Lehet felhívasnak veszi hogy pasizom.
2022. aug. 23. 14:05
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjts bizonyítékokat. Szerelj fel magadra egy testkamerát, vagy nyomd be a mobilod hangrögzítőjét, ha közeledik. Kategorikusan közöld, hogy jogod van azzal találkozni, akivel akarsz, mert szakítottatok. Ne félj attól, ha botrányt csap, amíg fizikailag nem bánt, ez neked kedvez. Ha bántani akarna, sikítozz, menekülj. Soha ne találkozz vele félreeső, kihalt helyen, illetve kerüld ezeket a helyeket. Némi bizonyíték birtokában jelentsd fel zaklatásért, kérj távolságtartásit.
2022. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy élnek emberek, akiket ilyen könnyen el lehet nyomni és pórázon lehet tartani.


Volt az életemben pár cifra komtrollmániás ember, ennek tizedét sem voltam hajlandó eltűrni. Az ilyet csírájában kell elfojtani vagy legalábbis minél hamarabb.

2022. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Faluban, vagy kisebb városban élsz?
2022. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Bp.
2022. aug. 23. 15:43
 19/23 A kérdező kommentje:

Na lemondtam egy randit. Fóbiás lettem, hogy lehet ő is ismeri a barátom. Ki sem merem magam adni hogy ki vagyok. Mivel az exemet akik ismerik mindenki tudja es millio olyan is akit én nem ismerek, plusz arcmemóriám sincs.

Sokan köszöngetnek, hogy én azt sem tudom ki az de ők engem ismernek.


Amig az exem nem áll le, egyedül fogok vergődni úgy néz ki.


Mert a fóbia is attol hogy véletlen pont akkor akar találkozni velem az exem amikor a másik. Miért pont azt az időpontot találta meg mindkettő?

A srác is adott napon x kor akar találkozni

Az ex is adott napon x kor.

2022. aug. 23. 17:37
 20/23 A kérdező kommentje:
Jav lehet ő is ismeri az exem
2022. aug. 23. 17:38
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!