Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után nem engedi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után nem engedi hogy pasizzak. Fenyeget számonkér találkozik velem nyomul hajt.birtoklás van.ha lesz vkije lenyugszik?

Figyelt kérdés

Ha van(nak) vkije(i) esetleg, kétlem, hogy bármiféle érzelmei lennének.

Mi szakítottunk. A kapcsolatban mér régen ment a se veled se nélküled mire letudtuk az egészet.

Nehéz az elengedés néha így is.


De neki aztán. A birtoklás vágyról képtelen lejönni.

Mivel tudna?



2022. aug. 23. 12:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Minek állsz szóba vele, főleg ha ilyen? Tiltsd le mindenhol aztán kész.
2022. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Rendosegi idezes zaklatas cimszoval. Hirtelen alabbhagyna a "lekesedese".
2022. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd mindenhonnan

Ha zaklat akkor távolsági végzés

2022. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Ha letiltom szembejon. Nem hianyzik a balhe ha nyilvanos helyen vagyok vkivel.

Az kellene hogy ő maga megnyugodjon.


Olyat nem tesz amivel foglalkoznanak a rendörök. Illetve VELE nem foglalkoznak!

2022. aug. 23. 12:10
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez valós probléma, amíg nem folyik vér addig nem fogják távoltartásra kötelezni (valószínűleg azután se, volt ilyen a rokonságomban).


Tiltsd le és ne szólj neki a randidról. Ha odamegy balhézni akkor rendőrt kell hívni (és/vagy egy kigyúrt gorillával randizni aki csomót köt rá).

2022. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Legutobb amikor szóba álltam egy pasival 2 nap mulva hivta az exem(nekem meg kamuzott arrol hogy nem ismeri az exem)

Szoval nem tolem tud semmit.

Barmikor lát bárki valakivel ő tudni fogja.


Nekem az kéne, hogy ez őt hidegen hagyja. Korábban már en imádkoztam hogy legyen nője. De ugy néz ki ez nem jött be. Ha van(nak) is, akkor is ilyen maradt.

2022. aug. 23. 12:18
 7/23 A kérdező kommentje:
Bújkálnom kell elole. Es ha valakivel csak csetelek se biztos nem e haverja.
2022. aug. 23. 12:19
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Röhögd ki és töltsd mindenhonnan.

Ha fenyeget, közöld, hogy még egy húzás és feljelented zaklatásért és fenyegetésért.

2022. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Távoltartási kérés az általa írt bizonyítékok alapján, aztán ha közelebb jön, mint kéne, feljelentés
2022. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen bolond. A férjem. Nem válhatok el, fenyeget. A volt feleségét is lesi hogy mit csinál hogyan él és kivel van. Beteg elme.

Csak úgy tudod ezt megoldani ha nem foglalkozol vele. Csak nem akarja leégetni magát a viselkedésével.... Én azt mondtam a férjemnek hogy a munkahelyén járatom le ha nem hagy békén. Az pedig fontos neki, mert vezető beosztásban van.

2022. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!