Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A kapcsolat vége ha feszélyez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat vége ha feszélyez barátnőm és családjának anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

Mi mindig átlag színvonalon éltünk, viszont barátnőmék családja gazdag, van nagy ház, kertész, takarítónő, nekik soha nem jelentett gondot bármire pénzt kiadni, ebben nőtt fel.

És ez nagyon aggaszt én nem tudok neki ilyen életet biztosítani ha együtt fogunk élni és attól félek ha ez tudatosul benne el fog hagyni. Engem már az is zavar belül ha pl elkölt egy pár cipőre 50 ezret mert nem ebben nőttem fel


2022. aug. 12. 19:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mucuka, a kérdés az, amit a kérdező tett fel, nem az, amit te kombinálsz bele.

Én nem látom, hogy olyat írt volna, hogy tartsa el a nő. :D

2022. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Volt ilyen ismerősöm, aki nem bírta elviselni inkább félrekúrt, elmondta és ezzel oldotta meg a helyzetet. Én nem félnék ettől, mert fel vagyok nőve ehhez a helyzethez. A kisebbségi komplexusoddal foglalkozz, mert nem csak ilyen helyzetben jön elő.
2022. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!