Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Komoly indok nélkül jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly indok nélkül jut eszembe a szakítás, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Legjobb barátságból lett párkapcsolat,mostmár 1,5 éve együtt vagyunk. Jelenleg nem érzem hogy ezt lenne értelme kapcsolat szinten folytatni. Párommal beszéltem a problémákról és nagyon érzem az igyekezetét afelé, hogy helyre hozza a kapcsolatot. Kicsit úgy érzem részemről teljesen elmúlt a szerelem és újra csak a baráti szeretet érzem felé. Gondoltam arra hogy szakítsak vele és próbáljuk barátként folytatni, mert nem szeretném elveszíteni, hiszen egyik legfontosabb szerepet játssza az életemben.

Mit lehetne tenni ilyen helyzetben?


22L



2022. júl. 3. 21:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább ott nézelődnék, hogy pontosan hogyan is lett ebből a barátságból kapcsolat. Tetszrtt neked? Megvolt a szexuális vonzalom? Még mindig megvan? Mert nekem kicsit úgy hangzik, mintha azt hiányolnád a "lángolás" alatt.

Ha valójában ez csak barátságként működött igazán, de belementél a kapcsolatba, mert miért ne, próbáljuk meg, esetleg a srác győzködött, akkor valójában ez sose volt igazán jó kapcsolat. Másfél év még épp kevés, hogy elmúljon a nagy lángolás, inkább csak unalmassá válik addigra a helyzet, ha sose volt meg.


De amúgy jók a válaszok, csak mind feltételezi, hogy rendes szerelem volt köztetek. Nekem meg az a gyanúm, hogy nem volt kezdetben sem, inkább végig barátság volt. De javíts ki, kérlek, hogy jobban értsem, tudjunk segíteni.

2022. júl. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18%
EQ-d kb semmi. Fejleszthető, nem egy rocket science, inkább az ilyen random agymenések elhagyása lehet gond, mint pl ez az örök szerelem mesébe vetett hit.
2022. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 tamsin540 ***** válasza:
80%

Egyetértek a #11-el. Főleg, ha a csávó győzködött téged. Az sosem vezet jóra. A kapcsolat elején a nőnek kellene üldöznie a férfit és nem fordítva mert nem alakul ki az őszinte vágy a férfi után. Őszinte, lángoló vágyat pedig nem lehet "kialkudni", nem lehet győzködni a másikat, hogy "hé, legyél a barátnőm, mert elviszlek ide-oda, én törődök veled a legjobban" stb."

Csak a gyenge, kapcsolatfüggő férfiak akarják jobban a nőt a kapcsolat elején, mint a nő a férfit. Hangsúlyozom, az elején. De egy picit később is ;)

2022. júl. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

De jó hogy ennyi értelmes választ kaptam, köszi☺️

Nem, nem ő győzködött, ráadásul nekem ő már a barátságunk alatt is régóta tetszett.

Lehet tényleg az a bizonyos "rózsaszín köd" múlt el, ami nekem hiányzik. Viszont az meg tény hogy akkor évente lehetnék együtt más-más emberekkel, ezt a lángolást hajszolva, de annak meg hosszútávú pozitívuma biztosan nem lenne.

2022. júl. 7. 10:00
 15/15 anonim ***** válasza:
Jól látod #14-es.
2022. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!