Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kb. 3 éve szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moozygoo kérdése:

Kb. 3 éve szakított velem barátnőm, mostanság megint eszembe jut és kutyául érzem magam, mégis mit csináljak hogy ez örökre elmúljon ?

Figyelt kérdés

Elég szerencsétlennek érzem magam, hogy én még mindig itt tartok.

Azóta voltam együtt más lánnyal is, nem értem miért van ez, és hogyan szüntethetném ezt meg.

26/F



2021. júl. 4. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálsz a hétköznapokban? Dolgozol, suliba jársz, mindkettő? Pszichológushoz jársz/jártál?
2021. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hű öreg :D

Ehhez melyre kell ásni.

Voltam anno hasonlo szituban, azóta viszont erinthetetlen vagyok, sokat dolgoztam magamon.

Ha gondolod írj privátot és meghallgatlak, hátha tudok pár tanácsot adni külső szemlelokent.

2021. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A hétköznapokban dolgozom, házimunkát végzek, filmet nézek, kockulok.

Újabban futni kezdtem eljárni.


Pszichológusnál még sosem voltam.

2021. júl. 4. 18:41
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek jó tevékenységek. Járj (munkán kívül) emberek közé is, ha eddig nem tetted.

Szerintem a pszichológussal is tehetsz egy próbát. Nekem segített, hátha neked is jót tesz.

2021. júl. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Hàt, ha ennyire megrendít egy rég elmúlt kapcsolat...nem dolgoztàl az elengedésen túl sokat.
2021. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 milyen tippeket adnál az elengedéshez?
2021. júl. 4. 19:30
 7/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Először is: mik voltak a szakítàs okai?
2021. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
...
2021. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Általában az volt a gond, hogy nem volt munkahelyem akkoriban, valószínűleg ez volt a fő ok.
2021. júl. 4. 19:50
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Elég szerencsétlennek érzem magam, hogy én még mindig itt tartok."

Ez mire vonatkozik pontosan?

Azért érzed magad rosszul, mert már nem lehetsz az exeddel, vagy azért, mert ő előrébb tart pl. az életben, mint te?

2021. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!