Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kb. 3 éve szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moozygoo kérdése:

Kb. 3 éve szakított velem barátnőm, mostanság megint eszembe jut és kutyául érzem magam, mégis mit csináljak hogy ez örökre elmúljon ?

Figyelt kérdés

Elég szerencsétlennek érzem magam, hogy én még mindig itt tartok.

Azóta voltam együtt más lánnyal is, nem értem miért van ez, és hogyan szüntethetném ezt meg.

26/F



2021. júl. 4. 18:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Arra vonatkozik, hogy már több mint három éve vége és még mindig eszembe szokott jutni, ilyenkor levert vagyok és rossz hangulatú, és dühös.

Úgy érzem ilyen szerencsétlen ember, mint én a világon nincs hogy ennyi idő után se képes továbblépni.

Közben néztem pszichológus árakat , egy alkalom 13-20ezer forint atyavilág....

2021. júl. 4. 21:34
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#1 és #4 vagyok. Uhh, az tényleg elég húzós ár. Amikor én jártam, akkoriban 6000 volt / óra. Bár én az ország keleti részén élek. :)
2021. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
21%

Nem kell pszichologus

Felesleges penzkidobas


Abba kéne hagyod önmagad sajnaltatasat. 26 éves vagy, felnőtt férfi, állj már a sarkadra.


Keress egy célt amit el szeretnél érni és dolgozz rajta. Az majd előrébb visz és önbizalmat ad.

Kezd sportolni is. Beszélgess sokat emberekkel, járj el a barátaiddal. Élvezd az életet.

Most lehet parasztnak tűnök, de később rajossz, hogy segíteni akartam.

Ez nem egy valós probléma amivel most szemben vagy, csak magadnak general sz valamit, aminek háttere már nincs is 3 éve.

2021. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Én nem sajnáltatom magam, tanácsért jöttem nem pitiért.


Vannak céljaim és haladok feléjük, sportolni is szoktam, már a munkába is rollerrel járok.


Barátaim nem igazán vannak akikkel nagyon eltudnék járni, ettől függetlenül próbálom élvezni az életet.

2021. júl. 5. 17:17
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Kur vázz attól jobb lesz
2021. júl. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!