Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottak már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottak már így?

Figyelt kérdés

Én sosem most volt az első ilyen.

Mindig minden szakitasom eddig abból fakadt hogy elmúltak az érzések, kiszerettem az adott pasiból.

Most viszont egészen más történt más volt a szakitoindok.

Vannak még érzéseim, nagyon is szeretem, oda vagyok érte de együtt nem tudtunk élni mert annyira különbözőek vagyunk. Sajnos iszik, sokszor már drog is volt ami végképp nem tetszett egy gyermek mellett.


Nagyon nagyon szeretem a mai napig de ez az eletvitel nekem már nem jött be ő pedig a kisfiunk miatt sem tette le a piát.


Nagyon vágyom utána, 1000x ujrakezdenem vele de csak a gyereknek és az én lelkemnek artok vele mert változni nem fog már :(

Lassan 40 évesek vagyunk.


2022. jún. 30. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
HP
2022. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként voltam így.

Tudnám szeretni a mai napig, ha tudnék bízni benne, hogy nem csal meg, és ha tudnám, hogy változik és némileg igényesebben él (külsőre minden oké vele, csak a házába és a kocsijába ne nézzen be, illetve a bármilyen problémára adott megoldásait ne ismerje meg senki).

Annak idején egy kis apróság miatt hanyagoltuk egymást, aztán derítettem ki, hogy közben ő megcsalt. Azóta hallottam még róla, hogy már kapcsolatunk kezdetén sem én voltam az egyetlen, mert mással is látták.


Egyébként pont ezek a dolgok, amik mindig visszazökkentenek, mikor a szívem elkalandozik az álmok földjére.

2022. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Ja, és ha ez vigasztal valamennyire, mi is hasonló korban voltunk.

2022. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért tenné le valaki a piát csak azért, mert született egy gyereke? Ez egy szenvedélybetegség, nem fog egyik napról a másikra megszűnni. Piát akkor fogja letenni, ha megvan benne a kellő elhatározás, minden más kérés, könyörgés, esemény hatástalan. Hogyha nálad szakítóok, butaság volt vele gyereket vállalni.
2022. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Piassal, drogossal nem kezdunk. Mindig ez a vege.
2022. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

lassan 40 évesen el kéne jutni arra a szintre, hogy ép ésszel hozzál meg sorsdöntő lépéseket

alkoholista, drogos embertől mégis mit vársz?

2022. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Minek jöttél össze deviánssal? 40 évesen lehetne már ennyi eszed. Na meg nem kezdünk velünk egykorúval. Az élet már nem a pisis általános iskola!
2022. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nem engeded a gyerek közelébe, de találkozhatsz vele mint barat
2022. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!