Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha fel engeded a tiltást az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fel engeded a tiltást az exedrol akkor miért tenned?

Figyelt kérdés

Nem kérek olyan választ, hogy nem tennék stb... Nem az a kérdés (gyengébbek kedvéért!!!)

Nem nezegetned az adat lapját, minimum egy bocsánat kérdés miatt amivel tartozik!


2022. jan. 24. 18:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hogy átkozzam egy kicsit
2022. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%
En a nezegetest masik profilrol inteznem. Csak arra tudok gondolni, azt varja, te nezegesd, te keresd.
2022. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Szuperek vagytok köszi! :)
2022. jan. 24. 19:42
 14/21 anonim ***** válasza:
88%

Kb. fél évvel a szakítás után leiltottam az exemet, mert nem tetszett a képe. Eltelt kb. 1 év, mígnem aztán, kb. fél évvel ezelőtt, feloldottam.

De ekkor, mikor feloldottam, láttam, hogy én viszont le vagyok nála tiltva, hisz nem volt számomra látható, ismerőseim számára viszont igen. Gondolom rájött, hogy letiltottam, és cserébe jól letiltott ő is. :D

Na, és ma rákéreestem Facen (emiatt a kérdés miatt, eszembe jutott), és már látom. Tehát valamikor az elmúlt fél év folyamán feloldott.

Szerintem az történhetett, hogy próbaképl feloldott, és mikor látta, hogy többé már nincs letiltva nálam, ő se tiltott vissza.

Most tehát nem vagyunk ismerősök, de letiltva se vagyunk egymás számára.

Amúgy a kapcsolatunk alatt is ilyen volt az exem, hogy mindig minden régi ismerősét csekkolgatta Facen. Úgyhogy engem, az exét, feltételezem, hogy annál inkább csekkolgat, hisz hozzám több köze volt, mint random volt osztálytársaihoz.

2022. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
Engem letiltott az exem az utolsó beszélgetésünk után, majd észrevettem,hogy feloldott úgy 2 év múlva, elkezdte feldobni a facebook. Pedig akkor már réges rég másokkal voltunk, fogalmam sincs miért tette.Gondolom próbara akart tenni,hogy reagálok e rá, ugyanis az anyjával beszélő viszonyban maradtam, valószínűleg rajta keresztül várta a reakciómat :D (ez rá vallana) viszont sose hoztan fel,és nem is fogom.
2022. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
34%
Pont mostanaban írt rám a legújabb excsaja, hogy megkerdezze velem is úgy bánt-e ahogy vele. Na ezt pl szívesen az orra alá dörgölném és alaposan lebsznám, hogy még ennyi év után is ott tart, hogy bántalmazza a nőket. Valamint az is kiderült, hogy hét evvel a szakításunk után is valótlanságokat terjeszt rólam, olyan orbitális hazugságokat hallottam vissza a csajtól, hogy nem tudtam sírjak-e vagy nevessek. Külön vicces, hogy másik országban él, hét éve szétmentünk, de ő még mindig rólam terjeszt meséket ezek szerint. Ez a másik ami miatt szívesen ráírnék, de félek felesleges lenne, mert ahogy a helyzet kinéz, ugyanakkora seggfej barom maradt, mint amikor kidobtam.
2022. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Le se tiltottam. Simán látom minden nap a facebookon. De nem zavarjuk egymást. Ő se tiltott le. A másik se, de egyelőre kibírja, hogy ne írjon. Kíváncsi leszek meddig. A facebookos sose fog írni, de ez tökéletes állapot.
2022. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hát én vagy azért oldanám fel mert túl vagyok rajta és szeretném próbára tenni magam.

Vagy azért hogy írjak neki

vagy azért hogy ő írjon nekem

De szerintem ez sok mindentől is függ :D

2022. jan. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam sokat miután megcsalt és ghostolt,hogy feloldjam e hónapok után...Nekem is a bocsánatkérés vagy bármi hiányzott volna,de volt időm átgondolni mindent és rájöttem hogy habár válaszokat nem kaptam,de az is egy beszédes dolog volt amit csinált,sz*r ember,és könnyebb volt így neki...Nem gyerekességből tiltottam hanem hogy ne láthassam mikor van fent,nem fogom megadni neki azt az örömöt hogy azt higyje hogy még érdekel,ezért marad is rajta a tiltás...Egyébként semmilyen más esetben nem tiltanék le senkit,de ha már látod hogy semmi értelme a kommunikációnak és csak rombolja a lelked ami vele kapcsolatos,akkor a világ hülyesége feloldani,bármennyire is szereted még...Egyébként meg nyílván borzasztóan óvódás dolog ezzel manipulálni a másikat hogy ő tegyen lépést,ez bennem csak szánalmat ébresztene ha feloldana így bárki is és nem tenne semmi lépést,aztán arra várna hogy én keressem.
2022. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
F oldottam már csak azért is, mivel engem az zavart, mikor profil képet cseréltem mindig megjelent messengeren a többiek között (miután törölt!!! :)) szerintem ez gyerekes! Aztán be ragtam... Most így járt gondol amit akar mert teljesen hidegen hagy. Egyébként meg ikyenert sose tiltottam senkit se engedtem fel ez volt az első
2022. jan. 25. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!