Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fel oldanad az 'exed' 2 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel oldanad az 'exed' 2 hónap után?

Figyelt kérdés

Nem akarsz te tőle semmit, csak böngészted a fb-od ebéd szünetben és el is felejtetted, hogy ő is ott van 2 hónapja. De egyáltalán nem néztél rá (persze ő azt hiszi igen!).

Csak már úgy vagy vele, hogy minek legyél akár ott!?

Nagyon csúnyán bánt veled. Írni úgyse fogsz neki!!!!(:


2022. jan. 24. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Én nem tiltok le valakit csak úgy brahiból vagy sértődésből, eddig csak azt az exemet kellett letiltanom aki szakítás után hónapokig zaklatott.

Ha valakit egyszer letiltok, utána soha többet nem oldom fel.

2022. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
egy idő után levettem a tiltást, hogy ne legyen ott a neve a tiltottak között
2022. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon csúnyán próbált manipulálni ami nem ment neki, én lettem a gonosz a rosz mindenért, rám lett át haritva. És mivel nem jött neki össze a projekt, úgy törölt mindenhol. El is tűnt messengeren (is) addig a pontig, amíg nem cseréltem profil képet. Az utolsó üzenetem nem olvasta el, de már az se érdekel őszintén szólva. Csak legalább lát (annyit el érnek lehet gyerekes vagy se, hogy nem mindenkit vehet hülyére) és nem sírok utána.
2022. jan. 24. 15:23
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
beteges jól látod, szerintem nagyon nem fogod lelkileg megérinteni, lehet őrül hogy megszabadult tőled.
2022. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem oldanám fel

Minek?

Ha nem akarsz tőle semmit nem mindegy hogy levan e Tiltva?

Meg miből gondolod hogy ő látna téged a facen?

Honnan tudná hogy feloldottad?

Ha le se sz.art már a végén se ő biztos nem nézegeti a profilodat

2022. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Én kiröhögném az olyan exeimet akik letiltottak és 60 napnál tovább nem bírták tovább nélkülem. ;) Lehet itt magyarázkodni, akkor is átlátszó.
2022. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Minek? Ha nem akarok tőle semmit, nagyon jó helyen van ott.
2022. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem annyira szánalmas hatást kelt, amikor valaki nagy önérzetesen letilt aztán 2 hónap múlva már felold, mert eddig bírta :D Nevetséges.
2022. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már kérdezted ma


Még mindig az a válasz, hogy nem

2022. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2022. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!