Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez 2honap szakitas után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez 2honap szakitas után elfogadható és normális dolog egy nőtöl ?(bővebben lentebb)

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben elején szakitott velem a párom.

Közölte velem miszerint,nem elégedett velem semmi téren és már nem vonzódik hozzám.

A probléma az az hogy van egy kisfiúnk aki épp hogy csak 2éves múlt!

1hónappal ezelőtt kiderült hogy titokban bizony február óta szűri a levet egy olyan emberrel akinek szintén családja van. Erre külön rátesz egy lapáttal az hogy ez az emberke az én 2.unokatestvérem! (Az exemről és a jelenlegi ugymond párjáról nagyjából ennyi.)

Velem kapcsolatosan pedig csak annyi hogy valamikor ebben a "nőben" a családomat ugymond az életemet láttam. Nagyon szerettem őt és cserébe erre jutottam!

A kisafiammal kapcsolatosan csak annyit hogy lassan de biztosan sajnos korlátozva lett a láthatásom és napról napra, kis idővel késebb hétről hétre kevesebbet láthattam, lehettem vele!

Majd pontosan ma 2hete meg kaptam hogy többet nincs látogatás ennyi volt.

Arra hivatkozva hogy nem férek bele az életükbe és a gyereknek sem hiányzom már! Plusz durván meg lettem fenyegetve.

Azaz nincs rám szükség senkinek és pont.


Most mihez kezdjek??

Hogyan tovább ??

Nem birom ezt tovább és lassan de biztosan elvesztettem mindent. Sőt még a munka helyemről is kirugtak. Komoly a helyzet és nem tudom mi legyen.

Valakinek értelmes normális tanácsa vagy esetleg véleménye a helyzetről ???


2021. okt. 22. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bíróságon szokták a gyermekelhelyezést intézni.Ha normális életvitelt folytatsz, nincs joga megakadályozni, hogy láthasd a gyereked.
2021. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A láthatást az szabályozták a bíróságon. AHhoz ragaszkodj. Az ex nejed magánéletéhez viszont az égadta világon semmi közöd.
2021. okt. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
sajnos sok ilyen nő van, mert ha még ritkán látná ezt az embert, hogy már addigra van valakije amelyik nap elhagy...
2021. okt. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De sajnos nem engedhetem meg a heti láthatást idegen emberekkel körülvéve a családsegitő által.

Elhozni nem hozhatom ell hiszen ahhoz még túl kicsi hogy megmondja ki bántotta őt!

Maga a helyzet abszolút kizártá teszi hiszen félek hogy rám mondják netán és onanntól baj van. Pontosan ezzel fenyegetet mrg engem. Másrészt pedig ell van szokatva tőllem amiről az anyuka tehet és a jelenlegi ugymond párja is nagy részben van jelen!

2021. okt. 23. 01:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyszerüen az jár a fejemben hogy addig kezdjek ell talpra álni és ujjat kezdeni 27évesen ameddig nem lessz késő! A kicsi még 2éves talán ha szerencsém lessz és alkalmunk adódik rá akkor később hozzám szokik és megérti miért nem mentem voltam jelen az életében.
2021. okt. 23. 01:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Na várjál. Ha már volt elhelyezés és csak a családsegítőben láthatod a gyereket felügyelet mellett, akkor nagyon nem mondasz el valamit.

Valamilyen függőséged van vagy büntetett előéletű vagy?

2021. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"De sajnos nem engedhetem meg a heti láthatást idegen emberekkel körülvéve a családsegitő által."


Akinek valóban fontos a gyermeke, annak ideiglenesen ez is megfelelne. Itt valami bűzlik.

2021. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!