Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért érzem rosszul és egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem rosszul és egyedül magam?

Figyelt kérdés

Most lett vége egy kb. 2,5 hónapos kavarásomnak/ismerkedésemnek. Elég hamar nyílvánvaló volt számomra,hogy nem ő életem szerelme,de mégis volt benne pár dolog,ami miatt megakartam ismerni és adni az egésznek egy esélyt.Minél többet gondolkodtam “rajtunk”, annál egyértelműbb volt,hogy hosszú távon ez nem működőképes. Végül ma megbeszéltuk közösen,hogy vége. Felnőttek módjára,mindketten beláttuk,hogy így a helyes.Nem vesztünk össze,szépen elköszöntünk. Valamiért mégis most üresnek és magányosnak érzem magam,pedig az utóbbi időben határozott voltam a döntésemmel kapcsolatban és előtte sem töltöttünk minden időt együtt.


22/F



2021. dec. 17. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
15%

Nekem pár hónapja kihúzták az egyik rágó fogamat. Amiután kiment belőle az érzéstelenító elég furcsa érzés volt, néha fájt is. De idővel begyógyult.

Na ilyen a punci is. Szakítás után furcsa és néha fáj. Akkor is, ha csak 2,5 hónapig tartott. Volt valami célod, voltak terveid, de akivel szeretted volna megvalósítani (vagy akiért szeretted volna megvalósítani) az "megszűnt" ezzel lenullázva ezeket a terveket, célokat.

Igen egyszerű a megoldás. Új tervek, új célok, új álmok. Lehetőleg a nő ne legyen benne. Ha kanos vagy inkább járj prostikhoz vagy húzz dárdára valami "hercegnőcskét" egy szórakozóhelyről .... csak ne hagyd, hogy rádtapadjon. Egy parton, csá.

Fiatal vagy, pXna meg annyi van, mint égen a csillag!

2021. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ez csak természetes; mégis vele voltál 2,5 hónapot, van sok emlék, voltak tervek, megvalósítatlan ötletek és ami még fontosabb: még egy nap sem telt el
2021. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!