Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ebből, hogy jövök ki jól:)? B...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből, hogy jövök ki jól:)? Barátnőmmel szakítottunk. Ebben nincs olyan lényeges nagy dolog, mármint nem voltak akkora hibák. Aztán megtudtam, hogy a barátnőm írt volt exemnek. Az válaszolt is neki, és elmondott rólam minden rossz dolgot, és

Figyelt kérdés
Hazudott neki olyan dolgokat, amik meg sem történtek. Jelenleg nagyon betett nekem az egész, mert azon vagyok, hogy visszaszerezzem, de így…. Barátnőm előtt volt az a lány, akinek írt. Abban a kapcsolatban nem éreztem jól magam. Abból léptem át viszonylag hamar a jelenlegi barátnőmhöz, aki felforgatott bennem mindent, és jobban szeretem, mint eddig bárkit, és ezt meg is tudta, gondolom ez vezette ehhez.

2021. okt. 29. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Ebből te sehogy sem jössz ki jól. Engedd el.
2021. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Ha a barátnőd elhitte neki, az azt jelenti, hogy nem ismert téged eléggé és elég volt neki elhinni. Nem akart megbizonyosodni, így nem is szeretett téged annyira, hogy érj neki annyit, hogy utánajárjon az igazságnak.

Így ne bánd, hogy ilyen nők már nincsenek az életedben.

2021. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Tudod bizonyítani, hogy az ex csak hazudott? Szóba áll még veled a lány és van lehetőséged megpróbálni kimagyarázni magad? Ha nem a válasz, akkor ebből nem fogsz tudni jól kijönni. Ha tudsz vele beszélni, akkor győzd meg, hogy mennyire szereted és az ex csak bele akar kavarni, de nem igaz, amiket állít. Ha köztetek korábban minden jó volt és ő is szeret, talán működhet. Mondjuk azon is múlik, hogy az exed miket mondott neki és mennyire volt hihető.
2021. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Hát nagyon gáz a lányra nézve, hogy bekajálta ezeket, meg eleve miért áll szóba az exeddel? Éretlen, nekem nem kéne egy ilyen kapcsolat.
2021. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom, a csaj azért írt, hogy kiderítse, a kedves kérdező megcsalta-e az exével. Az ex pedig szépen kitálalt. Most pedig tippeket gyűjt, hogy tudja lehazudni a csillagokat az égről. Figyelembe se véve, hogy amúgy már szakítottak, tehát ennek vége, ideje lenne elfogadni.
2021. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Miért írt a barátnőd a volt exednek?
2021. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak ki akart deríteni pár dolgot gondolom. Megcsalásról itt szó sincs!!! Mondogattam neki, hogy exem iránt nem éreztem kapcsolat alatt semmit, és számomra csak volt az egész kapcsolat. Gondolom erre volt kíváncsi, és az meg összemondott mindenféle dolgot.
2021. okt. 29. 10:27
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem olyan nő nem kellene, aki képes ráírni az exemre, meg kitárgyal bárkivel is.
2021. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%

"Barátnőmmel szakítottunk." "a jelenlegi barátnőmhöz"

neked már nincs barátnőd

nem utólag kell rájönni, hogy mindennél jobban szereted, eddig kellett volna megmutatni. Beszélj vele, hátha.

2021. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan voltak olyan problémák a kapcsolatotokban, amiről a legfrissebb exed nem tudta eldönteni, hogy ő látja rosszul, "képzeleg", stb., vagy tényleg olyan karakter vagy, akiben ezek a hibák léteznek. Megerősítést kapott ezekről az előző exedtől, így lett elég bizalma saját maga felé, hogy tudja, hogy jó döntést hoz.


Szerintem ez végérvényesen bukó, sajnálom.

2021. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!