Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ma egy nyíltterű rendezésen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma egy nyíltterű rendezésen voltam, ott volt a volt barátnőm aki 3 napja szakított velem, El sétáltam mellette de ő úgy tett mind aki észre se vesz, mintha egy idegen lennék, miért van ez?

Figyelt kérdés

2021. júl. 11. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Miért? Nyakadba kéne ugrania?

Legtöbb embernek kellemetlen ilyenkor a jópofizás. Mert ha jópofizik, kedves a másikkal, akkor kognitív disszonanciába kerül, "kedvesek vagyunk egymással, akkor miért szakítottam?"

Sokak ezt nem tudják feldolgozni, és egyszerűbb ha negatív burokban tartják egymást, nem bolygatják, ha már vége lett, ne legyen semmi formában folytatás.

2021. júl. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szakított veled akkor mégis mit vársz?
2021. júl. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kényelmetlenül érintette, hogy ott látott ilyen hamar a szakítás után és hirtelen nem tudta, hogy hogyan viselkedjen, ezért egyszerűbb volt úgy tenni, mintha nem venne észre.

Vagy ha komoly ok volt a szakításra (pl. megcsaltad), akkor meg azért. Ha nem erről van szó, ne vedd magadra. Ha normálisan váltatok el, biztosan nem tekint rád idegenként és nem is felejtett el 3 nap alatt, csak nem készült fel rá, hogy összefussatok és hirtelen nem tudta jobban lereagálni.

2021. júl. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval köszöntél neki és ő nem köszönt vissza?
2021. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, csak ott mentem el mellette de ő észre se vett direkt, olyan mind ha egy idegennek látott volna, mint mikor el megyek egy idegen mellett
2021. júl. 11. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Miért kéne bármit is csinálnia? Már semmi közötök egymáshoz ;)
2021. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj sokan itt azt hiszik hogy szakítás után két idegen emberről van a szó... nevetséges..

Igazából ha nem köszöntél rá, te is ugyanazt tetted mint ő, akár benne is felmerülhet ez a kérdés..

2021. júl. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!