Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kérdezzek ettől a lánytól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérdezzek ettől a lánytól? Jó lehetek nála?

Figyelt kérdés

Hétvégén kissé bevoltam rúgva és volt egy nagyon csinos lány egy dohányboltban hirtelen nem tudtam mit kérdezni tőle hát megkérdeztem merre van bankautómata, rendes aranyos volt elmagyarázta de ez ennyi.


Ma bekellett mennem egy dohányboltba cigit venni egy családtagnak, na mondom akkor oda ugrok be megnézem Őt. Mivel így spontán mentem vagy ő van vagy nem na mondom sikerült az automatát megtalálni. Meg szerencsére nem volt vevő sokáig így tudtam is beszélgetni vele, már minden hülye kérdést feltettem. Aztán elköszöntem mikor már jöttek vásárolni, ne tartsam már fel. Aztán érdekes, hogy azt mondta hogy gyere máskor is.


Most így kicsit aggódok, hogy nehogy rosszat mondjak, vagy mi lesz ha nem ő lesz vagy van pasija stb. Mert ugye részegen tökmindegy annyira laza az ember, meg most is tökmindegy volt, mivel ha be sem köszönök akkor 0% az esély, így megmondom összehordtam minden hülyeséget, hogy menjen a beszélgetés.


28 F



2021. jún. 17. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy nincs -e kedve meginni veled valamit. A válaszból kiderül minden.
2021. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó vagy nála. Ebből kell kiindulni, ha akarsz valamit. Munka utánra hívd meg valamire!


Bár nem derül ki mit szeretnél,de gondolom ilyesmi céljaid vannak.

2021. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

-Szia! Múltkor megbeszéltük, hogy jövök máskor is :)


Persze csak ha olyan vagy akinek ez jól áll.


n

2021. jún. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kötelezségük a kedvesség, velem is rendesek mindegyik dohány boltban szinte, sőt a cigid amit szívsz sem azért jegyik meg mert tetszel nekik , ha nem mert kötelezségük valamennyi vevőjét megjegyezni..
2021. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
A nök kiváltságos helyzetére jò példa ez. Még egy dohànybolti eladòt is ostromolnak,bezzeg ha én lennék a helyében eláshatnám magam, mert lenéznének.
2021. jún. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!