Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hosszabb kapcsolat után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb kapcsolat után a szakítást követően milyen viszony maradt meg köztetek az exetekkel?

Figyelt kérdés

Értem itt ezalatt hogy mondjuk baráti viszony megmaradt, esetleg csak ismerősi viszony, rossz viszony, vagy el sem tudjátok viselni egymás jelenlétét...

Illetve hogy 2-3 év után a baráti kör már kezd összemosódni, a barátaitok hogy fogadták a szakítást?

Kortól és nemtől függetlenül érdekelnek a tapasztalatok.

Előre is köszi!



2021. júl. 3. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem volt olyan hosszú, egy éves kapcsolat volt, de megmaradt a baráti viszony. Sőt egy fél-egy évvel a szakítás után még volt egyszer szex is. F
2021. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
semmilyen
2021. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Semmi, az esetek 99%-ában az egyik még sokkal többet érez. A maradjunk barátok neki annyit jelent, hogy benne kést forgatsz rendszeresen, mert reménykedni fog.

A közös haverok meg lemorzsolódnak idővel.

2021. júl. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Akivel egy városban élek, azzal semmilyen, egyik másikkal még csúnyán is váltunk szét. Akivel meg azért szakítottunk, mert kiment külföldre, azzal néha még beszélgettek, de nem vagyunk nagy nagy barátságban, kb akkor ír rám amikor van valami nyűge vagy unatkozik (milyen meglepő 😅), meg újra találkozni akar velem majd ha hazajön, de mondtam neki hogy ácsi, már van barátnőm, ez nem fog menni.
2021. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Köszönőviszony, minddel.


A baráti kört meg sosem mostuk össze.

2021. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszönőviszony ha épp összefutunk valahol.
2021. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nehezen tudom őt elviselni, ketülöm a találkozást, a telefonálást,pedig még vannak dolgaink, amit el kellene intézni.Ő úgy tesz, mintha barátok maradtunk volna, és nem bántaná a dolog, mert a disznóságai után végül én léptem le.
2021. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszönőviszony itt is, de számomra ő meghalt.
2021. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Ritkán beszélünk.
2021. júl. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradt meg semmi a leghosszabb után. Néha érdeklődne, de lerázom. Megvan az oka.
2021. júl. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!