Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam vele, jól tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele, jól tettem?

Figyelt kérdés
Szakítottam vele mert elhanyagolt és sosem volt ideje találkozni velem,még telefonálni sem. Két hetente 1x találkoztunk és én nagyon szerelmes voltam/vagyok belé, de rengeteget sírtam a kapcsolatban (bár így hogy szakítottam most is) Már 4x is elmondtam neki hogy nekem több találkozóra van szükségem, de sosem értette meg hogy miért és ő ezt hisztizésnek vette ha felhoztam a problémám. Hiányzik,de tudom hogy nem változna semmit a helyzet ha újrakezdeném vele. Mit tegyek hogy könnyebb legyen?

2021. máj. 10. 15:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, hogy meglépted :) Akármennyire is hiányzik, inkább legyél egyedül, mint társas magányban, mert ez az volt. Közhely, de az idő múlása segíteni fog a szerelmi bánaton, vagy egy új hobbi.
2021. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted. Három hete tettem majdnem ugyanezt ugyanilyen helyzetben. Utólag szánom bánom, hogy nem előbb. Az időmet rabolta, állandóan csak vártam. Utólag óriás megkönnyebbülés. És hiába volt tényleg minden más tökéletes, ez fontos. Hogy az ember ha nem is megbecsültnek érezze magát, de ne érezze magát elhanyagoltnak.
2021. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Te tettél azért hogy többet találkozzatok? Mi volt neki a hátráltató tényezője a találkozással kapcsolatban?
2021. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!