Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha a szakításunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a szakításunk után majdnem 3 évvel ismét megkeresett?

Figyelt kérdés
2 évvel idősebb vagyok nála, egy szépségversenyen indultam, még 6 éve, ott ismerkedtünk meg. Kiderült, hogy ő akkor kezdett modellkedni. Hatalmas szerelem volt köztünk, nekem mai napig ő a legnagyobb szerelmem. 3 és fél éve az esküvőt terveztük igen intenzíven, számos esküvőhelyszínt megnéztünk. Mindketten elég öntörvényű emberek vagyunk, nem jutottunk közös nevezőre az esküvő részleteivel, így mondtam, hogy inkább hagyjuk az egészet és szakítottam vele. Hónapokig gondoltam utána rá, számtalanszor vele álmodtam a szakítás után is, utána sikerült továbblépnem. Azóta nem beszélünk, csak név-születésnapon felköszöntjük egymást üzenetben. Tegnap este viszont rámírt, hogy feldobta neki a facebook a 4 évvel ezelőtti eljegyzésünket (közös képeinket nem töröltük, emlék gyanánt fennmaradtak), sok pozitív emlék jutott eszébe, nem lenne-e kedvem találkozni vele a napokban. Nekem 8 hónapja van kapcsolatom, boldog vagyok vele, a párom mindenben engem helyez előtérbe. Az exemmel semmi esetre sem kezdeném újra, viszont a szex vele volt a legjobb, abba benne lennék, hogy néha-néha összejárjunk kizárólag szexelni. Nem tudom, hogy ehhez mit szólna, illetve a mostani párom előtt meddig tudnám titkolni.

2021. ápr. 18. 09:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tisztázzunk valamit, mert minősíthetetlen stílusban pocskondiáztok: nem csaltam meg egyelőre, nem tudom azt sem, hogy milyen konkrét céllal akar találkozni velem az exem, lehet csak beszélgetni szeretne, és rosszul gondoltam bele többet ebbe, ahogy azt sem tudom, hogy neki van-e párja (történeteit nem szoktam naponta nézni). Egyébként a kapcsolatok 80%-ában történik megcsalás, legyen szó házasságról vagy párkapcsolatról, ezt nem én találom ki, kutatások vannak erre vonatkozóan.
2021. ápr. 18. 10:40
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a legnagyobb ökörség sexelni valakivel úgy hogy közbe mással elvileg boldog vagy... bocs hogy ezt írom de én biztos páros lábbal rugnálak ki... na az ilyen nőktől kell menekülni s kerülni...
2021. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%
Úristen, komolyan mondom, jobban jártunk volna, ha Isten/evolúció sosem fejleszti ki a dugást...undorító, hogy ez ilyen fontos egyeskenk, ha meg ennyire az minek baromkodunk itt párkapcsolatokkal, szexeljen mindenki azzal, akivel akar.
2021. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Még nem csaltad meg(mi sem arról írtunk, hogy megtetted), de tervezed(te magad írtad, hogy benne lennél), ha az ex benne lesz.

"Egyébként a kapcsolatok 80%-ában történik megcsalás, legyen szó házasságról vagy párkapcsolatról, ezt nem én találom ki, kutatások vannak erre vonatkozóan."

Értem, tehát ha a kutatások ezt bizonyítják, akkor neked is félre kell bszni. Szép....

Normális, tisztességes nő nem találkozgat az exével a párja háta mögött. Te viszont nem ilyen vagy. Te problémád, ha valaki őszintén leírja, amit gondol rólad, és fáj a valóság. Buksisimit senki nem fog neked virtuálisan sem küldeni azért, mett dugni akarsz az exeddel. Ergo, csalni akarsz.

2021. ápr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem lehetsz boldog, ha az exeddel akarsz ágyba bújni. Legalább magadnak ne hazudj, ha már az internet ismeretlen népét akarod átverni. Meg a jelenlegi párod, akit oly szeretsz.
2021. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A mai napot megint az idióta kérdezők nyerték, a spec élethelyzeteikkel.
2021. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%

"nem csaltam meg egyelőre"


A megcsalás a szándéknál kezdődik. Onnantól már csak az egyéni gyávaságod szabhat neki határt.


Te kit engednél be szívesebben a lakásodba? Kiben bíznál meg jobban? Akinek MEG SEM FORDUL A FEJÉBEN, hogy megkárosítson téged, vagy akinek folyamatosan olyan gondolatok pörögnek a fejében, hogy ezt vagy azt el kéne lopni, ezt vagy azt össze kéne törni meg ha levágná a fejedet és kivéreztetne a fürdőkádban és feldarabolva lehordaná a testedet szemeteszsákokban, vajon kiderülne-e, hogy ő tette. Aztán elhessegeti a gondolatot, hogy az első alacsony értékű lopás lenne, a második öncélú vandalizmus, a harmadik meg túl magas büntetési tétel és haszna sem származna belőle, így valójában belőle lesz a legjobb barátod és lakótársad az elkövetkezendő 2 évben. Na?


"milyen konkrét céllal akar találkozni velem az exem, lehet csak beszélgetni szeretne"


Persze, mi férfiak gyakran keressük meg a korábbi exeinket baráti beszélgetés céljából. Ennyire ne játszd már meg az ál-naivot, mert nem hiszem el, hogy ennyire ostoba vagy.


Speciális, ritka esetben, ha egy kapcsolat egyáltalán nem a szex körül forgott, mondjuk főleg 40 éves kor felett, amikor már sok tragédia éri az embert, előfordulhat, hogy valaki ilyen célból keresi meg az exét, de általában ilyenkor kifejezetten közli is a szándékát.


"ahogy azt sem tudom, hogy neki van-e párja"


Ez egy férfit ritkán korlátoz bármiben. De attól, hogy ő is csal, még neked a saját párod felé kell elszámolnod, ahogy neki is a sajátja felé.


"Egyébként a kapcsolatok 80%-ában történik megcsalás, legyen szó házasságról vagy párkapcsolatról"


Hála a kapcsolatfüggésnek és annak, hogy nem kopott még ki teljesen a monogámia erőltetése olyanoknak is, akik nem alkalmasak rá.


De neked - ha te ezzel ennyire tisztában vagy - miért jó egy olyan kapcsolat, ahol kihasználsz egy másik emberi lényt?


Mert nekem a gerinctelenségeddel van a bajom. Azt mondod, szépségkirálynő voltál. Akkor még az sem áll, hogy esetleg 120 kilós trampliként görcsösen ragaszkodnál a mostani párodhoz.


Legalább te, egy szép nő, aki minden ujjára kapna pasit, legalább benned legyen már annyi gerinc, - példát mutatva a nőtársaidnak is, - hogy a párod elé állsz és közlöd vele, hogy érzelmileg felkavart és megfordult a fejedben, hogy az exeddel kéne szexelni.


Tudod, ezek a gerinctelen dolgok olyanok, mint a szemetelés. Az, hogy eldobsz valamit, nem jelent semmit. De ha 8 milliárd ember ugyanezt csinálja és a tömeg feljogosítva érzi magát, hogy "ha más is csinálja, akkor én is", akkor annak az lesz az eredménye, amit most lehet látni, ellepi a bolygót a szemét.


Ugyanez igaz ezekre az aprónak gondolt füllentésekre, hogy a barátnődhöz mész, közben meg az exeddel jársz össze dugni.


És ugyanez a nőket megcsaló férfiakra is vonatkozik.


De ahogy példát is normál esetben a szülő mutat a gyereknek, a politikus a választóknak, a főnök a beosztottnak, mivel a nő választ és a nőtől indul ki minden, itt is a nőknek illene először példát mutatni.


Rengeteg férfinek az a tét, hogy talán éveken keresztül szexben része sem lehet, így lehet dobálni a savat olyanokra, akik társkeresőn nyíltan vállalják, hogy nős pasiként keresgélnek. Meg rengeteg nő szülés után szexelni sem akar, bevallottan ő utasítja vissza mindig a férfit. Ilyenkor a férfi mit kezdjen? Téged visszautasít szexuálisan a párod? Mert ha igen, akkor jogos, hogy ha nem tudod vele megbeszélni, akkor félrelépsz.


Egy nőnél azért lássuk be, a szexnek emiatt nincs jelentősége. Mert szexpartnert bármikor talál. És ezért is szokott lenni nőknél érzelmi alapon a megcsalás. Mert egy nőt egy sima dugás egy idegennel nem mozgat meg a férfi meg a világ összes vonzó nőjét megdugná és gondolatban meg is dugja és attól még ugyanúgy tudja szeretni a feleségét.

2021. ápr. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!