Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő egy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő egy szakítás feldolgozása?

Figyelt kérdés
Első szerelmem volt, közel 6 évet voltunk együtt. Konkrétan egymás mellett nőttünk fel. Közel 1 éve szakítottunk már, szakítás után volt több randim, semmi komoly nem lett belőle, rájöttem, hogy ameddig nem tudom elengedni teljesen, nem is lesz valószínűleg senkim. Máig hiányzik, még így is hogy teljesen tovább lépett már. Elfogadtam, tiszta szívemből örülök a boldogságának, azonban még mai napi eszembe jut, néha sírok is még.
2021. márc. 2. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nálam? 1 hét? Nálad ez több, ahogy nézem.
2021. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Elso szerelem. Oszinten, az elso szerelmemet 12 eve ismertem meg es meg mindig nagy szeretetet erzek ha eszembe jut. Azt hittem, hogy soha nem fogok ugy szeretni senkit. Aztan megis, lett rgy masik nagy Ő. rajta soha nem tudtam tultenni magam, ugy sem, hogy komoly parkapcsolatom van mar tobb eve. A szakitas feldolgozasa is komoly gyaszmunka, 6 ev nem keves ido, legy turelmes magaddal. Az, hogy tovabb tudott lepni,nem jelenti azt, hogy ne lettel volna neki ugyanolyan fontos,mint ahogy o neked. Tulajdonkeppen most magadat kellene felepitened, hogy egesz tudj lenni egyedul is. Ebben segithet ha jo baratokkal veszed korul magad es ha sportolsz valamit, vagy kitalalsz vlm jo hobbit magadnak. Egyedul is jol lenni. Ez a kovi lepes.

Ha nagyon el vagy akadva,keress fel egy pszichologust, nem ciki, sokat tud segiteni.

2021. márc. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2. köszönöm a válaszod! Csak már én érzem magam kattosnak, hogy még ennyi idő után is sóvárgok utána, a barátaim sem értik, ugyan is mint kiderült, megcsalt mikor együtt voltunk. Haragudnom kellene rá, de nem megy.


Próbálom magam mint testileg, mint lelkileg fejleszteni, barátkozni - ismerkedni. Már valamennyire úgy érzem sínen vagyok.

2021. márc. 3. 00:14
 4/9 anonim válasza:
100%
Ez igy nagyon igazsagtalan es jogod van haragudni ra. De szomorunak lenni is. Akkor is ha ennyi ido eltelt, mert faj amit elveszitettel. Rendbe fogsz jonni, ha eljon az ideje, hogy uj valaki lesz a szinen, kivanom, hogy olyan szemely legyen, aki megbecsul teged es eszebe sem jut megcsalni.
2021. márc. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a támogató szavakat, kedves vagy :)
2021. márc. 3. 00:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 év volt az eddigi leghosszabb kapcsolatom.Ennek már 10,lassan 11 éve lesz hogy véget ért.Az első két 2 év nagyon húzós,önsajnálat,depresszió,öngyilkos gondolatok,magamba zárkózás,megkeresés és bocsánatkérés,hátha,viszont már volt neki más,akkor viszont megkeresem és megölöm mindkettőjüket,ilyenek.
2021. márc. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy a kapcsolat idejének a fele. De szerintem ez mindenkinél egyénfüggő.
2021. márc. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem most dobtak, jelentem nagyon pocsékul vagyok de kiheverem:)
2021. márc. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem másfél éve tart egy kéthónapos kapcsolat kiheverése...úgy érzem, hogy sosem fogok tudni túllépni.
2021. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!