Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Tanácsokat szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácsokat szeretnék kérni! ( szakítás )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azért fordulok most már ide, mert nagyon el vagyok keseredve és fogalmam sincs mi tévő legyek! A barátommal több mint másfél éve vagyunk együtt. Ő sokszor hibázott a kapcsolat alatt, sokszor hazudott nekem. Más lányoknak írt privátabb dolgokat amit nem illene, főleg ha kapcsolatban van. Ezt először úgy tudtam meg, hogy az egyik lány rám írt és elküldte screenshotba. Akkor volt hogy előszőr kért egy esélyt tőlem és hogy többet nem fogja meg tenni. Ahogy telt az idő többször előfordult hogy megint hazudott ilyen téren, de én mindig meg bocsáltottam neki, mert reménykedtem. Azóta már többször volt hogy szakíunk, de aztán nem így lett. Viszont most ő hozta fel a szakítást, hogy én változtassak, mert elege van a féltékenységemből. Ami őszíntén bevallva abból fakadt, hogy félek , újra hazudik nekem. Én meg kértem, hogy ne. Szerintetek mit tegyek? Nekem kéne ezt a lépést meg tenni, és nem reménykedni tovább? Nagyon félek, mi lenne ha elveszíteném. Normális válaszokat szeretnék kérni, Köszönöm!

2021. jan. 7. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni, mivel szerelmes vagy belé, ezért racionális döntést nem tudsz hozni. Te is tudod, hogy már régen ki kellett volna rakni a pasit.


Szóval sajnos itt a dolgok nem rajtad múlnak.


Majd ha csökkeni fognak iránta az érzéseid, vagyis el is múlnak egy másik pasi hatására, akkor te fogsz szakítani vele - végleg.


Addig maradsz ebben a botrányos kapcsolatban.

2021. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Majd ő szakit ha talált jobbat. Nem kell ezen agyalni. Addig is örülhetsz annak mig veled van.
2021. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!