Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Álltatok már bosszút az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álltatok már bosszút az exeteken miután eldobott?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan és miért? Nem tudok így élni, elhitette hogy szeret majd egyik napról a másikra otthagyott. Csak azt szeretném bizonyítani, hogy nincs igaza és hogy mennyit vesztett, de nagyon rosszat nem akarok neki.

2020. dec. 20. 13:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha bosszúnak számít, hogy mindent kitöröltem az életemből vele kapcsolatban és mikor rámírt szakítás után szexszel alkudozni meg jópofizni, az egész baráti körömmel együtt röhögtünk rajta, akkor igen.


Így jár az, aki nem tudja lezárni a velem való kapcsolatot. Aki szart a fejemre a páromként utána meg visszatáncol dugás reményében meg havernak visszakapni, az mehet is az apja faszára, ott kap mindkettőt nélkülem is.

2020. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

6 vagyok úgy kapta vissza,hogy felszínes emberekkel jött össze és mindegyik csak kihasználta.

Így lett belőle egy alkoholista,mert nem tud megbékélni a lelkével.

2020. dec. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert otthagytak, még soha nem álltam bosszút.

Nincs rá okom, szabad akaratából úgy dönt mindenki, ahogy akar.

Azért, mert átb-sztak(megcsaltak, anyagilag lehúztak), álltam már bosszút, nem is kicsit, sírva könyörögtek a kis rib-ancok, hogy fejezzem be, de nem volt kegyelem :D Megérdemelték :D

2020. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Ruby04 ***** válasza:

Én szerettem mindet, nem tudok bosszút állni. Ill. de. Max. írok egy ironikus megjegyzést, de rosszat nem kívánok.

Az ő döntése, elfogadom.

2021. jún. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!