Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a helyes lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes lépés?

Figyelt kérdés

Nem rég szakított velem azaz ember akit a világon legjobban szerettem ezt bátran ki merem jelenteni. Vége lett, napokig könyörögtem neki de folyton elutasított, szinte megalázott már és nagyon szégyenlem magam így utóbb hogy nő létemre ennyire lesüllyedtem. A lényeg az hogy nagyon fájt, rengeteg sírás és szomorkodás közepette, rám talált egy srác... Aki nagyon kedves, figyelmes, humoros nem mellesleg jóképű is. Találkozni akar, sőt családot akar, feleségül venni meg stb.

Persze hiszem ha látom, meg messziről jött ember azt mond amit akar. Tudom, nem vagyok annyira naiv! De mégis annyi vigaszt kapok tőle, de valahol meg szégyenlem magam (bár semmi okom rá, hiszen el lettem utasítva, küldve.. ) - de szégyenlem valamiért hogy mással ismeredem. Olyan mintha megcsalnám azt az embert aki eldobott 😅 hülyeség de mégis ez van bennem. Szeretem, de egyre inkább azt érzem hogy TÉNYLEG VÉGE, ilyenkor pedig elkap a sírógörcs ismét. Fáj hogy ilyen könnyen eldobott, hogy nem is szeretett, hogy nem is szándékozik rám írni, felhivni... És ez egy nőnek valahol az önbecsülését romokban dönti. Tényleg ennyire sz*r lettem volna?... Lépjek tovább? Vagy hagyjak időt a gyásznak?


2020. okt. 8. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Az exedet felejtsd el, jobb minél előbb mint később. Főleg olyan után nem érdemes bánkódni, aki nem is igazán szeretett, könnyen dobott.

Azzal a sráccal aki most rád talált meg légy elővigyázatos. Vigasztalgat, meg feleségül akar venni? Szerintem meg csak kihasználja hogy most sebezhető vagy, és így könnyebben meg tud pakolni. Legalább is ha magamból indulok ki. Ne feledd milyenek a férfiak.

30/F

2020. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Hallgass rám! Tapasztalat! NE ugorj bele egy másik kapcsolatba szakítás után!!!
2020. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Maradj egy ideig egyedül és próbálj boldog lenni kapcsolat nélkül. Amúgy is kell idő egy kapcsolat után, hogy kiheverd. Ez az új faszi szerintem is csak teszi a szépet neked érdekből. Meséltél neki a szakításról? Mert ha igen, akkor tuti biztos, hogy nem őszintén vigasztalgat téged.
2020. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Igen, szerintem is hagyj időt magadnak. Ez a srác csak kihasználja most, hogy rosszul érzed magad, kapott a lehetőségen. Sokan csinálják ezt, anno velem is megpróbálta ezt valaki, de lekoptattam.

Nem voltál amúgy szar, ez eddig tartott, el kell fogadni. Fel a fejjel, majd lesz más. De most pihenj kicsit, járj el ide-oda barátokkal, kezdj bele új dolgokba. :)

2020. okt. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Hagyj időt magadnak ténylegesen túllépni rajta. Foglald el magad más dolgokkal. Várjon még az az új szerelem.
2020. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
A régit felejtsd el, aki ismerkedéskor már feleségül akar venni, az meg nagyon súlyos pszichés probléma, hiába jóképű.
2020. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Kicsit direktebben megfogalmazva a fent hozzászólók véleményét...

Mifaxom, még nem is találkoztatok de már családot akar vagy mi? A pasi vagy pszichikai eset vagy szimplán csak palira vesz és azt mondja amit hallani akarsz csakhogy mielőbb levarázsolja rólad a bugyit. Amíg ennyire sebezhető vagy addig ne erőltesd a dolgot. Ha már ismerkedni akarsz akkor ésszel, s ne beszélj az exedről, meg ne tárd ki magad egyből érzelmileg idegeneknek mert megszívhatod a végén!

2020. okt. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!