Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sikerült visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült visszaszerezni valakinek az exet? Elmeselne hogy sikerült neki? Mit tett és mit nem tett?

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 12:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
8-as már miért ne lenne ? Gondolom, nagyon ismersz, hogy ezt így ki tudod jelenteni. Egyáltalán nem normális,ha valaki képtelen a parja nélkül létezni és önálló lenni. Ez egyik nem szemében sem vonzó.
2020. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem sem vonzó, sőt.

Volt alkalmam megtapasztalni, az exem ilyen volt, rajtam lógott mint egy csecsemő az anyja mellén.

Amit én tettem azt ő is, ami nem tetszett, az egyből neki se, ha valamiben ellentétes volt a véleménye vagy valamivel nem volt elégedett, nem mondta mert nehogy elhagyjam emiatt. (Azért miután elhagytam, a fejemhez vagdosta, szóval addig gondosan gyűjtögette, raktározta...)

Mint utólag rájöttem manipulált is sokszor, volt hogy hazudott.

Hamar elegem lett ebből a ketrecből, fojtogató volt a "szeretete".

Szakítani is piszkosul nehéz volt vele, bőgött meg szó szerint belémcsimpaszkodott, térdre borult... fú iszonyat volt. Totálisan megalázta magát, ez nagyon szánalmas a szememben. Látva ahogy viselkedett, már tudtam hogy jól döntök, amikor kimondom: vége.


Mindkét nemre érvényes, hogy igenis legyen tartása, büszkesége! Legyen saját élete, hobbija, barátai, ne a társától függjön az egész léte, személye, boldogsága! Mert az tényleg taszító!

2020. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
Csak a káposzta jó melegítve....
2020. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Leveltetu ***** válasza:
Mibol gondolod, hogy visszaszerezve az exed jobb lesz neked? Szerinted mi volt az oka annak, hogy szetmentetek? Miert gondolod, hogy az az ok amiert szetmentetek, nem fog megismetlodni ujra meg ujra? Amennyiben sokaig egyutt voltatok de nem laktatok egyutt: miert nem? Mekkora a korkulombseg koztetek? Mi a foglalkozasotok? Naponta mennyi idot toltok egyutt? Sok ismeretlen van ebben az egyenletben, es nyilvan nem tudunk minden reszletet. Alapjaraton az exek-el nem szokas foglalkozni, de persze mindig van kiveteles eset. Lepj tovabb, legy onallo minden szinten, kezdj el magadra koncentralni es sajat magad fejleszteni. Amennyiben ez sikerul es meg mindig ugy gondolod, hogy az exed kell, a fuggetlenseged es hatarozottsagod altal visszaszerezheted.
2020. jún. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Hu ez nagyon hosszú lenne. 1.5 évet voltunk együtt van egy közös 5 hónapos kisbabánk. Szetmentunk mert ő kidobott minket mert inkább a piát meg a haverokat választotta. Tegnap kibekultunk, és végre rajottem hogy életem legjobb eseménye volt amikor külön költöztem. Csodás napunk volt, strand etterem, nevetés, játszás, szex stb és este ismét úgy berugott hogy alig talált haza. Szóvá tettem, mire az éjszaka közepén ki akart minket dobni. Mégiscsak várt reggelig, és most ismét a lakásomban vagyunk a babával. Soha de soha többé nem kivankozom vissza. Nem a semmiért nem működött a kapcsolat és sajnos abszolút nem változik meg semmi. Nemsokára kivandorol dél Amerikába hogy ne keljen fizetnie a gyerektartast. Szóltam már a gyamugynek de nem igazán tudnak vele mit kezdeni. Szabad ember és oda utazik ahova akar... Én meg innentől le se sz... om

De nagyon jó hogy így történt mert eddig nagyon szomorú voltam hogy nem fogad minket vissza. Most meg belatom hogy ennél jobbat erdemlunk.

2020. júl. 3. 19:28
 16/20 anonim ***** válasza:
De miért kellett piás pasinak gyereket szülni?
2020. júl. 4. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Pfff... De jó kérdés...
2020. júl. 4. 12:50
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Azota mi a helyzet?

2020. dec. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Szia. Azóta kB 10x szakítottunk és újra kibekultunk. Ő még mindig iszik, a gyereket le se sz... ja, semmit nem fizet akkor sem ha nálam el, nem foglalkozik velünk stb. Emellett még rengeteg link dolga van. Nem akar dolgozni, nőkkel írogat meg minden egyéb szuper dolog... Pár napja kidobtam, valahogy nagyon betelt a pohár. Még egy magamfajta betegagyu, naiv nőnek is egyszer elege lesz. Azóta szépen megvagyok a gyerekkel. Persze eddig is megvolt k.szeretetven, bekessegben. A gyereknek sokkal jobb az apja nélkül. Nagyon sajnálom hogy így alakult, és még nagyon fáj. Sokat gondolok rá, de beláttam hogy vele nem leszünk boldogok.
2020. dec. 10. 18:28
 20/20 Leveltetu ***** válasza:

NE FOGADD VISSZA TOBBET....A gyerekednek es a sajat mentalis allapotodnak teszel vele rosszat....Ha egy ferfi/apa nem kepes a csaladjaert kuzdeni( lasd munkahely, eltartas, torodes stb stb) ami egyebkent sajat dontese alapjan alakult (a csalad) es raadasul eloskodo eletformat folytat azzal nem szabad foglalkozni....Inkabb lepj tovabb, tartsd a picit biztonsagban es neveld ugy, hogy egy becsuletes ember legyen belole....Idovel talalni fogsz egy olyan ferfit aki tobbet fog torodni a gyerekeddel mind a sajat apja es akkor boldogabb is leszel es kiteljesult.

Keress egy olyan ferfit akivel tudsz elore tervezni es elore haladni az eletben.

A hitvany pias pasidat meg hanyagold es mellozzed akar birosagi vegzessel is ha szukseges mert tonkre fogja erzelmileg tenni az eleteteket.

Nekem az apam volt/van pias, ranyomta a belyeget az eletemre, en nem lettem az, most mar csaladom van es gyerekeim, es csak akkor johet latogatoba ha szin jozan kulonben ki sem nyitom az ajtot....a gyerekeimet nem teszem ki ennek a latvanynak...

Kitartast es erot a tovabbiakban.

2020. dec. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!