Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a legnagyobb hülyeség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb hülyeség, amit tettél a szakítás miatt?

Figyelt kérdés
Bármi, amit kétségbeesésedben tettél. Én sosem gondoltam, hogy ilyesmire képes leszek, de 3 hónappal a szakítás után elmentem a fiú lakására sírva:( jól megaláztam magam. Ti tudtok mesélni hasonlót?
2020. jún. 17. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Feltörtem a facebookját :D
2020. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ráírtam a következő csajára, hogy vigyázzon vele, mert egy patkány! A csaj ki is dobta egyből!😀
2020. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Vissza akartam hódítani, hogy dobhassam :) Sértette az egómat, hogy ő mondta ki a végét.
2020. jún. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakított velem rendesen, egyszerûen csak eltûnt. Nem értettem a hallgatásból. Hívogattam, írogattam neki. Aztán 2 év múlva majdnem összejöttünk megint. A "kémia" kétségkívül megvolt köztünk, de ahogy mesélt az életérôl, rájöttem, hogy nekem mégsem kell ez az ember. Kb.minden csajjal ezt csinálta. Eltûnt, aztán újra elôkerült. Én nem akartam ezt.
2020. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3as és dobtad?:)

Velem smsben szakított, mert elvileg talált mást. Olyan volt, mintha a szívemet tépték volna ki. Nemrég 3 hónap után felcsengettem hozzá, már az új lánnyal él, halálosan beegtem. Nagyon ijesztő, ahogy kifordit magunkból a szerelem.

2020. jún. 17. 18:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bejelentett lakcímem lett pár kocsma egykét hónapra 🤣
2020. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
6-nak pacsi. Én is kocsmáztam kicsit, bár én nem önszántamból. Nálam a nagy Ő volt kicsit alkesz. Majdnem egy évvel később az új barátomhoz költöztem, aki egy kerületben lakott a régivel. Ezért pár vasárnapot azzal töltöttem, hogy végig jártam a környék összes kocsmáját, hátha "véletlenül" összefutunk. Elég ciki volt egyedül bemenni nőként, és akkor ugye, már fogyasztani is kellett. (Persze nem futottunk össze, sőt később megtudtam, hogy ő akkor már nem is ott lakott😂)
2020. jún. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.


Nem, csak a szakítást követö kb. 2 hétben voltam felpaprikázva, utána már nem érdekelt a dolog.


Amúgy azért ciki, mert abban a 2 hétben nagyon igyekeztem minden külső elvárásának megfelelni, pl. nagyon nőies rucik, ilyesmi.

2020. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!