Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátommal pár hónapja vagyunk együtt, de rájöttem, hogy nem vagyunk egymáshoz valók. Már idegesítenek a rossz tulajdonságai és tehernek érzem ezt a kapcsolatot, szakítani szeretnék. Azt mondja, hogy szeret engem, de szerintem nem szerelmes, mert nem erőlteti meg magát értem, csak ami kényelmes neki meg kedve van hozzá. De érzi rajtam, hogy sokszor rossz kedvem van meg ilyenek.

Másik városban élünk, ezért csak hétvégente tudunk találkozni. Hogy lenne a legoptimálisabb szakítanom vele? Menjek el én hozzájuk (szüleinél lakik), töltsük együtt a hétvégét és a végén mondjam meg, hogy ez volt az utolsó hétvégénk és ez itt a búcsú? Vagy inkább ő jöjjön el hozzám és a hétvége után szakítsak? Melyik lenne a jobb szerintetek?


2020. máj. 24. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én inkább úgy szakitanek,hogy elmennek hozza,és már a találkozót egy semleges helyre beszélnem meg,tehát nem hozzájuk,és egyből rá os térnek a dologra.

21N(volt tavkapcsolatom)

2020. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Miért a hétvége UTÁN mondod ezt meg? Nem értem, ennek így mi értelme? Ha most így érzed, már most el kellett volna mondani.


Amúgy senki nem fogja "megerőltetni magát", max alapból olyan lesz akit nem rühellsz, így nem fognak zavarni a dolgai.

2020. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Hétvége elején és nem után, ha megbeszéltétek a dolgokat. Egyikőtöknél se, hanem semleges helyen sétálva.
2020. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Hívd ki valahova, hogy beszelnetek kene es szemelyesen megbeszelitek ugy lenne a korrekt
2020. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem a távkapcsolatoknak előbb utóbb szakítás lesz a vége, mivel a távolság miatt eltávolodnak a felek egymástól. Persze létezik néhány kivétel. De miért akarod a hétvége után elmondani? Ezzel átvered a barátodat, csak hogy legyen egy utolsó szex vagy mi a célod ezzel?
2020. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell ehhez egy hétvége? Megírod neki sms-ben.
2020. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne üzenetben szakíts vele, ahogy az utolsó hozzászóló tanácsolta. Megérdemli, hogy személyesen mondd ezt el neki, de ne a hétvége végén (furcsán venné ki magát, hogy egy egész hétvégét eltöltöttetek kellemesen, utána pedig dobod), hanem ahogy a többiek is mondták egy semleges helyen a hétvége előtt.
2020. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Átmész hozzá, leülteted és a lényegre térsz. Ha megvárod a hétvége végét akkor meg fogsz enyhülni (ahogy látom, már egy ideje gondolkozol a szakításon, tehát őrlődsz).

Én pl. nála ültem le az exemmel beszélgetni, mert egy csomó cuccom volt a srácnál, amit utána össze kellett szednem (az kellemetlen lett volna ha elmondom neki telefonban hogy hozd már ki a parkba a ruháimat, beszélnünk kell...). Ha neked nincs ilyen problémád akkor egy semleges helyen is összefuthattok.

2020. máj. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!