Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon gáz dolgot csináltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz dolgot csináltam az exem miatt, és szerintem rájött. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2hónapja én szakítottam, de nagyon hiányzik. Úgy érzem, hogy ő az igazi, és soha nem lesz más akit így fogok szeretni. Az utóbbi hetekben próbáltam vele facebookom beszélgetni, érdeklődni a hogyléte felől, de úgy vettem észre, hogy nagyon távolságtartó. Elkeseredésemben megkértem, hogy javítsa meg az autóm fényszóróját, mert tudtam, hogy lesz annyira lovagias, hogy segít. Így is történt, eljött hozzám, és 5perc alatt megjavította. Megköszöntem, és megkérdeztem, hogy mivel tartozom, amire azt válaszolta, hogy semmivel. Mondtam akkor, hogy meghívom ebédre és a kedvencét készítem. Erre azt válaszolta, hogy sajnos nem ér rá, és legközelebb bánjak óvatosabban a csípőfogóval.

2020. máj. 22. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Szóval te rontottad el a kocsidon a lámpát.


Nyilván nem kíváncsi már rád, ha így reagált. Hagyd az egészet és keress mást

2020. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi volt,a pasi nem akar már tőled semmit sem.
2020. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Most élvezi hogy kaparsz utána és lemész kutyába, bár tényleg egy elég ritka kategória amit átélhet (a szakító fél meggondolja magát). Ettől még nem akarja folytatni, de nagyon tetszik neki ahogy vergődsz.
2020. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ne add fel még.Amúgy ez egy tök aranyos sztori.De mondd el neki hogy hiányzik és békülni szeretnél ha akkor is nemet mond akkor sajnos ennyi volt.
2020. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ezek után legyen benned annyi önbecsülés,hogy tovább lépsz.
2020. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!