Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit mondjak szakításkor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak szakításkor? (tőbbi lent)

Figyelt kérdés
Mármint tudom hogy miért szeretnék szakítani és ezt el is fogom mondani de az első párkapcsolatomból fogok kilépni.A házuk mellett lévő parkba hívnám ki.DE.Azt hogy tegyem?Felhívjam hogy jöjjön ki beszélni?És ha kijön egyből vágjak bele,hogy azért hívtalak ki hogy szakítsunk?Csak azért kellenének nekem ezek a részletek hogy ne legyen kínos,hogy miután elmondom mit szeretnék tudjam hogy mit csináljak...
2020. máj. 6. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól félsz, hogy kínos lesz? ...

Ne aggódj, úgyis látni fogja rajtad, hogy mi a helyzet.

2020. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Vetközz! Szexeljünk egyet még utoljára!
2020. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan így. "Szia Géza, itt vagyok, van kedved lejönni a parkba?" Aztán belekezdesz.
2020. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!