Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottak már veled amiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottak már veled amiatt mert elengedted magad?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt pl hogy meghíztál, esetleg otthon nem vagy igényes pl zsíros haj, szakadt otthoni ruhák, vagy annyira elengedted magad (büfik, pukik) ami a párodnak már sok volt, vagy bármi más indok.


Ha volt ilyen, utána rendbeszedted magad vagy méginkább lesüllyedtél?



Azért merült fel bennem a kérdés, mert jelenleg a hízással küzdök, mikor megismertem a párom 15 kilóval voltam kevesebb. Újra és újra belekezek az életmódváltásba, de mindig feladom. Gondolkodtam, hogy vajon mikor fog annyira fájni, hogy tényleg kitartsak? Ha a párom elhagyna emiatt, az biztosan helyrerázna, de tényleg ez kell hozzá? Félelmetes, hogy ilyen szarul működök. :(


28N


(Nincs gyerek, nincs egészségügyi gond, egyszerűen nem figyelek oda az étkezésre és a sportra. Tudom, mit kellene csinálni, csak az annyira kívül esik a komfortzónámon, ergo kínzásként élem meg, hogy mindig abbahagyom. Pedig már engem is zavar, amit a tükörben látok, mégsem tudok hosszútávon változtatni.)



2020. máj. 1. 10:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Figyi, az nem baj, ha van rajtad kis husi, de emellett nőies, kívánatos vagy. A baj a sportolás hiánya, és a zabálás. Én is szeretek főzni, enni, 190 magas szekrény vagyok, de rendszeresen sportolok. Szóval ez számít igazán, hogy mozogj. TV néző, lusta nő senkinek nem vonzó.
2020. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A mozgással nincs bajom, szeretek sportolni (biciklizni, túrázni kifejezetten, itthon szoktam kicsit tornázni heti rendszerességgel) és van közös sportunk is a párommal,az evéssel van inkább bajom. Nem elég a mozgás, ha egy nap letolok 4-5 ezer kalóriát...
2020. máj. 1. 11:48
 13/18 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem.

Én sosem voltam vékony. A párom túlsúllyal ismert meg. De sosem okozott gondot hiszen sportoltam akkor is, versenyeztem is.

A lejtőt a depresszió jelentette. A családom úgy tud bántani, meggyötörni, hogy közel fél évig egy roncs voltam és nem tudtam normális emberként funkcionálni. És akkor már kimondottan nagyon kövér voltam.

De amikor újra fel kellett építeni magam az nem a párom miatt történt, nem is hiúságból. Láttam hova vezet egy túlsúly, és az egy bizonyos kor fölött már élhetetlen az élet vele.

Én drasztikus váltásba kezdtem, és most karcsúbb vagyok mint valaha.

Ha van egy komoly indokod a fogyásra akkor nekikezdesz. Ha nincs mindig feladod.

2020. máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Tényleg annyira kiesik a komfortzónádból az, hogy ne zabálj napi 4-5 ezer kalóriát? Ez talán az eddigi legabszurdabb kifogás, amit valaha hallottam.
2020. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Én férfi vagyok,hiztam 8 kilót és a feleségem akkor se akar elköltözni.


De nem akarok tovább hízni mert akkor nyáron hogyan csajozok majd ?

2020. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Lehet nincs 4-5 ezer, csak 2-3. Sose számoltam,vagyis ez hazugság, mert volt egy időszak, amikor igenis számoltam és 2500ra jött ki átlagban, de így is egyre csak hízok (gondolom a rossz makro összetétel miatt). Rendszertelenül eszem, van, amikor egy nap alig alig, másnap meg degeszre eszem magam. Jelenleg olyan a munkám is, hogy nehéz mellette egy rendszeres életet kiépíteni. De ha minden jól megy a nyáron munkahelyet váltok. És igen, nagyon nehéz megállni, hogy ne egyek annyit, amennyit kívánok. :(
2020. máj. 1. 12:31
 17/18 anonim ***** válasza:
71%

A mostani párom az első, akivel együtt is élek.


Mikor összejöttünk, akkor már duci voltam, aztán még híztam 10 kilót a kapcsolatunk alatt, ezután egy év alatt fogytam 25-t, vékonyabb lettem mint előtte. Ez majdnem két év leforgása volt, ezalatt SOHA, EGYSZER SEM tett megjegyzést az alakomra, soha nem volt probléma a szexszel sem, mikor kövér voltam akkor is rengeteget szexeltünk.

Amikor ÉN eldöntöttem, hogy szeretnék lefogyni, akkor támogatott, ennyi.


Ilyenekre, hogy pl. szakadt mackónadrágban sikálom itthon a gáztűzhelyet meg a budit a padlón kúszva, nyilván nem tesz megjegyzést.


A TE párod mit mond? Ha esetleg fenyeget, hogy ezek miatt elhagy, az róla is elmond 1-2 dolgot... De a válaszaid és a kérdés alapján azzal van a probléma, hogy a hízással stb. NEKED van bajod. Ennél nagyobb motivációja nem lehet az embernek... Ha ennyi nem elég, azután se fogynál le, ha a barátod elhagyna, ebben biztos vagyok...

2020. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem erdekes mas talasztalatom lett :) elhagyott majd amikor megkeresett 10 honap mulva h, ujrakezdjuk addigra felszedett egy csomo sulyt, lenott festett haj, nyuzott kez es arc. Egy kis szurke eger lett. En meg leadtam sulyt es felszedtem izmot :) a ruhaimra addig is odafigyeltem. nagy lett a kontraszt nem is lett folytatas mert nem tetszett amit lattam.
2020. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!