Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottak már veled amiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottak már veled amiatt mert elengedted magad?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt pl hogy meghíztál, esetleg otthon nem vagy igényes pl zsíros haj, szakadt otthoni ruhák, vagy annyira elengedted magad (büfik, pukik) ami a párodnak már sok volt, vagy bármi más indok.


Ha volt ilyen, utána rendbeszedted magad vagy méginkább lesüllyedtél?



Azért merült fel bennem a kérdés, mert jelenleg a hízással küzdök, mikor megismertem a párom 15 kilóval voltam kevesebb. Újra és újra belekezek az életmódváltásba, de mindig feladom. Gondolkodtam, hogy vajon mikor fog annyira fájni, hogy tényleg kitartsak? Ha a párom elhagyna emiatt, az biztosan helyrerázna, de tényleg ez kell hozzá? Félelmetes, hogy ilyen szarul működök. :(


28N


(Nincs gyerek, nincs egészségügyi gond, egyszerűen nem figyelek oda az étkezésre és a sportra. Tudom, mit kellene csinálni, csak az annyira kívül esik a komfortzónámon, ergo kínzásként élem meg, hogy mindig abbahagyom. Pedig már engem is zavar, amit a tükörben látok, mégsem tudok hosszútávon változtatni.)



2020. máj. 1. 10:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Még nem szakítottak velem emiatt.Egy idő múlva mindenki kicsit elkényelmesedik,különösen most karantén alatt...Èn 5 kg-t híztam mióta megismerkedtünk,habár kicsit sovány voltam.Itthon nem szeretek sminkelni,meg kevesebbet törődök a külsőmmel,mint amikor szingli voltam,de szerintem ez is teljesen normális.Együtt élünk,jól is nézne ki ha egész nap tornáznék,vagy masszázsra meg kozmetikai kezelésekre járkàlnék/költenék a szabadidőmben...akkor meg az lenne a baj.Ha valaki elhagy.mert feljött rád 15 kg,az nem szeret.És most nem csak úgy írom,a párom is mondta,hogy szeretne 50 kg-val is meg 100kg-val is.

Viszont magad miatt megéri változtatni.

2020. máj. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

Ahogy írtad.

Férfiként nőkről tudok írni.

Sok nő belekényelmesedik egy kapcsolatba.

Aztán ha megcsalják ,kidobják akkor veszi a lapot. Akár önsanyargatásba is kezd.

Részemről a imádok sokat és jókat enni a párommal. Utána kiadós kalória égetés az ágyban néha egy nagy séta....na de dolgozni is kell járni.

2020. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

A hízás az nálam azért külön kategória, mert az egészségem a tét. Bizonyos kilókon túl összekapom magam. De ezt saját magamért teszem.

Volt már, hogy otthagytak, mert nem passzoltunk szex terén. Nekem valahol hátul kullog a saját rangsoromban, neki fontos volt. Megértettem, fájt is, de belegondoltam, hogy állandóan vágy nélkül szeretkezni nekem olyan, mintha megerőszakolnának, ezért elfogadtam. Találtam olyan párt, aki hasonló hozzám.

Szóval egyáltalán nem mindegy, mi az ok.

2020. máj. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebb kényelmesen aggódni igaz?
2020. máj. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én meg tudom érteni, ha valaki beleszeret egy testbe, viszont nyomós ok (pl szülés) nélkül változik, az igenis zavaró tud lenni, főleg, hogy fiatal vagyok még, most kellene bomba formában lennem. Párom egy szóval sem mondta, hogy szakítana emiatt, de azt igen, hogy picit lehangoló számára, ahogy kinézek. Amit el tudok fogadni, mert nekem sem tetszik, amit a tükörben látok. Ettől függetlenül szeretjük egymást, de valahol mégiscsak számít a külső.
2020. máj. 1. 10:26
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem értettem sose ezt az "elengedem magam" dolgot. Én nem azért nem hízok, hogy tetsszek másnak, hanem mert alapvető igényességnek tartom önmagammal szemben, hogy nem hagyom magam szétfolyni, mint egy puding, nem zabálok össze mindent kétpofára és valamennyit mozogjak is - pedig sportolni kifejezetten utálok, így nekem a sok séta, túrázás és nyáron az ószás az egyetlen mozgásforma, amit csinálok. 2 kilóval vagyok nehezebb, mint 9 éve, amikor megismerkedtünk.

Viszont volt egy komolyabb balesetem pár évvel ezelőtt, fél évig gipszben voltam és utána még fél évig idegsérüléses, majdnem teljesen lebénult lábbal nem tudtam semmit sem csinálni. 18 kilót híztam abban az időszakban, de abban a pillanatban, hogy el tudtam kezdeni mozogni, visszafogtam a bánatzabálást és 10 hónapon belül, lassan és fokozatosan leadtam, pedig a férjem úgy is kívánt, egyáltalán nem bánta. Magam miatt tettem. Szerintem ha kialakítasz egy normális étkezési rutint és találsz egyetlen olyan mozgásformát, amit valamennyire élvezel, akkor neked is sikerülni fog. Nem javaslok semmilyen drasztikus diétát vagy olyan edzést, amit utálsz, mert annak jojózás lesz a vége. Megtanulni az ételen kalóriaösszetételét nem egy nagy dolog, az elején kell csak odafigyelni, később már a rutinod része lesz és minden könnyebben fog menni.

2020. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%

Engem nem,de én őt igen.

Mikor megismertem 90kg körül volt diézátott ,sportolt. Összejöttünk abbahagyta felhízott 110 körülire..hiába szóltam neki többször,én meg ellntétje baromi vékony nő...

Külsejére se adott,midngi bolyhos cuccok,szakadt stb..szőrös arc stb stb.

Mióta szakítottam vele bezzeg sportol mindennap órákig,lefogyott 85-re,csak vasalt inget hord,figyel a stílusára is stb..

Sosem értettem az ilyen pasikat,viszont amúgy hiába látom ,hogy megjavult már nem jönnék vele össze többet,kibárándító volt az amit mellettem csinált.

2020. máj. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Ha gondolod en nagyon szivesen segitek neked, igaz en kb 5 kg-tol szeretnek megszabadulni, ami a karanten alatt jott fel ram, 1 hete kezdtem elkaloriaszamlalos dietat, toltottem le appot es dngem nagyon motival. Foleg, hogy ennxi ido alatt is sikerult fogynom. :)

Elsosorban te kellessz hozza, neked kell fejben eldonteni, de ha motivalna, hogy egyutt dietazzunk, megbeszelnenk, hogy miket egyunk, hogy egyunk, ha pl. Edessegre vagysz/vagyunk, akkor irj privit nyugodtan. :)

(Kifejlesztettem mar kokuszos tejberizst es most keszulok 50 kalorias brownie-t sutni, ami 10 perc alatt megvan.)

Evek ota edzek is, ebbe is tudok esetleg segiteni. :)


27N

2020. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem értem milyen motívációt keresel. Téged zavar, a párodat is, az egy dolog, hogy nem akar szakítani, de attól még ehetnél minden nap egy szelettel kevesebb kenyeret, vagy kisebb adag ételt.
2020. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerencsére még nem voltam ilyen helyzetben, de a túlsúly számomra taszító. Közeli ismerőseim között van túlsúlyos nő és látom mennyit szenved miatta (lelkileg és fizikailag is).

A szakítás nem segítene, bánatodban csak még többet ennél.


Ott a baj veled, hogy tudod, ez rossz folyamat, de még sincs elég kitartásod, hogy tegyél ellene. Jól írod, elengedted magad, de mondhatod azt is, hogy igénytelen vagy magadra.

2020. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!