Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott és rettenetesen faj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott és rettenetesen faj Az első felnőtt szerelmem másfél évig tartott amiből tavaj október óta csak en küzdök idáig, de miért ha ő is keres persze csak akkor ha vágyai vannak, mit tegyek hogy túl legyek rajta?

Figyelt kérdés

Nem ertem meg segítsetek.

Nem akar velem lenni, de nem akarja hogy mással legyek en viszont nem vagyok képes túl lépni ha egyedül vagyok teljesen.

Keres ha ő úgy gondolja mindig akkor legyen minden ha o úgy gondolja de közbe meg nem akar engem nem tudja mindenre nem tudom a válasza, hogyan tudjak neki nemet mondani ha vágyom rá de faj is közben hogy ?

Most jelenleg nem tudok dolgozni sem a helyzet miatt egész napom egy átok egy szenvedés szeretném hogy újra önmagam legyek de egyedül nem vagyok képes lenni létezni hiányzik de nem tudom mi már faj.

Pedig többször is képbe hazudott az ex barátnőt keresi fel állandóan és más lányokkal beszélget nem tudom volt e más is de nem is akarom.

Mi hiányzik nekem ebben az emberben mégis úgy szenvedek mit tegyek ?


2020. ápr. 28. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
2020. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom
2020. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresd meg a gerincedet! Elhagyott, de dugni jó vagy, ne hagyd magad kihasználni. Sose tudod elengedni, ha hagyod hogy ki•be ászkáljon az életedb. Mondd meg neki, hogy szálljon le rólad, ne vedd fel a telefont ha keres, vagy tiltsd le mondenhonnan.
2020. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!