Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ilyen helyzetben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy fiúval az egyetemen szeptember óta barátkoztunk, kisegített mindig, kereste a társaságom, és szimpatikus volt. Decemberben többször találkoztunk egyetemen kívül, sétálgattunk, kávézgattunk, többször meglepett csokival. Január elején összejöttünk, rózsaszín felhőben éltem, nagyon izgatott voltam miatta. Barátnőjeim is megjegyezték, hogy nagyon örülnek nekem, mert kivirultam, amióta kapcsolatban vagyok. Azután jöttek a gondok. Megtudtam pl, hogy ő nem szeretne soha gyereket, ami már ütközik az én elképzeléseimmel. Aztán kiderült, hogy még mindig beszélget az exével, és nem tudja elkerülni, mert edzéseken találkozik vele, és állítólag mindig a csaj keresi őt valami hülye indokkal (utólag megtudtam, hogy karácsonykor szakítottak, úgy hogy még friss a dolog). Rosszul esett, mert az előző 3 éves kapcsolatom is ex miatt ment tönkre. Megbeszéltük annyival, hogy próbáljon neki ritkábban válaszolni, vagy ignorálja a csajt, de sajnos azóta többször láttam, hogy írkálnak, de szerinte nem lesz köztük már semmi.

Aztán rájöttem, hogy szexben sem passzolunk össze, a mérete mellett hiányérzetem van, és tanítgatnom is kellett, pedig neki 5-6 évig volt párkapcsolata, és idősebb is tőlem. Orális szexkor csak puszilgatott, aztán megmutattam, hogy hogy kéne, később meg az volt a gond, hogy amit mutattam, azt rossz helyen csinálta, és úgy voltam vele, hogy nekem nincs energiám tanítgatni. Valamint az elején azt hitte, hogy minden nőnek hüvelyi orgazmusa van (nekem meg olyan nincs), ego kérdést csinált az egészből, hogy "biztos jó a mérete?" és hogy egyáltalán én élvezem-e a szexet vele. Tehát még ezt is el kellett neki magyarázni, hogy valójában a nők hogyan működnek, hogy a többségnek egyáltalán nincs hüvelyi elélvezése. A tanítgatás csökkentette az izgatottságom a szex iránt (és a rossz nyelvtechnikája is mély nyomot hagyott bennem, mert akármikor lenyúlok, eszembejut, és összerezzenek). Kb 3 hete, mikor utoljára találkoztunk (kifejtem miért), már akkor is azt mondtam, hogy épp megvan, mert nem volt kedvem szexelni. Olyan is előfordul, hogy felizgat, fogdos, aztán pedig valami másik dologhoz fog hozzá. Ami nagyon zavaró, mert az exemmel, ha elkezdtük fogdosni egymást, akkor a végén szex is volt.

Megfigyelésem az is, hogy túl durva velem, és nem veszi figyelembe a kéréseimet. Ha együtt alszunk, reggel mindig mogorva vagyok, ő pedig magához/ra húz az ágyon, szorosan ölelget annyira, hogy kb a csontjaim ropognak, és ez a fajta törődés nagyon nem esik jól, mikor a szemem sem birom kinyitni, vagy félig alszok, ő pedig összevissza húzogat az ágyon, és szorongat. Rászóltam, hogy reggelente csak óvatosan ölelgessen, nem kell nyúzni engem, aminek az lett a vége, hogy kelés után magamra hagy a szobában és lemegy a szüleihez beszélgetni. Ebből a gondból ugorhatunk is a másikba, mert a kapcsolat korai szakaszán, mikor még először jártam nála, az történt, hogy sokszor egyedül hagyott a szobájában, mert neki fontosabb volt, hogy elmenjen 1 órát futni. Volt olyan is, hogy sielésből jött haza, felvett engem útközben, aztán otthon lerakott, ő pedig elment kocsit mosni. Nagyon rosszul esik, hogy friss kapcsolatban ő úgy viselkedik, mintha már évek óta egymás mellett élnénk.

Mindenben különbözik a véleményünk, nem ugyanazokat a dolgokat szeretjük, nem ugyanaz az életstílusunk. Illetve most a karantén ideje alatt úgy érzem, hogy kiszerettem belőle(azért találkoztunk már 3 hete, mert én hazautaztam, és határzár áll fent jelenleg is). Egyáltalán nem vagyok már izgatott, ha üzenetet is ír, olyan semmitmondóak a beszélgetéseink, ha küld képet, akkor sem érzek már vonzalmat (külsőről eszembejut, hogy igénytelen volt, amikor találkoztunk, mindig korpás és zsíros, szagos volt a haja, és fél nap után saját magamon éreztem ilyen szörnyű,"zsíros" szagot, és a nemiszervét sem borotválta). Mostanában le is fogyott, ez sem kifejezetten tetszik nekem, mert nem érzek biztonságot, ha egy ilyen vékony fiút megölelek, mert olyan törékeny, sokkal jobban tetszenek a kicsit pocakosabb pasik. Tehát most már olyan állasponton vagyok, hogy se külsőleg, se belsőleg nem felel meg. Illetve a karantén idején olyan gyerekes lett a viselkedése, mindent a szájába kell rágnom, másrészt nem tartom jó dolognak azt, hogy naponta kimegy a szabadba eddzeni, illetve bevásárolni családtaggal megy. És panaszkodik nekem, hogy ő megöli magát, ha 2 hétig is bent kell maradnia, meg neki muszáj kimennie a szabadba. Meg még pluszban ilyenekkel is untat, hogy nem tudja, hogy valaha fogjuk-e még látni egymást, meg lehet mire az egyetemre megyek megint, addigra már ő meghal. Ez is eléggé kiábrándító dolog.

Szóval felmerül bennetek a kérdés, hogy ha egy regényt tudtam írni a problémákról, és kiszerettem belőle, akkor miért nem szakítok. Az egyik gond, hogy januárban volt egy bőrproblémám, és az apukáján keresztül sikerült kapcsolatba kerülnöm bőrgyógyásszal, és ki is fizette mindkettőnknek, mivel a barátom is jött velem vizsgálatra, és egész nagy összeget fizetett (20ezer a 2 személyre). Persze én előtte is ki szerettem volna fizetni a saját részem, de nem engedték, ezért alakult így, és nagyon szégyellem magam, hogy a szülei költöttek rám, aztán én meg hálátlanul dobom a pasit. Illetve az miatt sem szeretnék még szakítani, mert nagyon érzékeny, és nem akarom megbántani, tudom róla, hogy ő nagyon szerelmes, és összetörne.

Ti mit tennétek a helyemben? Nem látok már jövőt ennek a kapcsolatnak, de nagyon kínos lenne a szakítás, nem tudom még meddig húzhatom, de felőlem olyan erőltetett az egész.

Ő 22, én 19/L.


2020. márc. 29. 04:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Azért emeltem ki ezt a kérdést, mert új fejlemény történt ez alatt a pár nap alatt. Kedvetlen voltam, nem szakítottam még vele, de nagyon nincs már kedvem se beszélgetni, se írkálni vele. Csak semlegesen azt mondtam, hogy kicsit elegem van ebből a karanténból, és hogy nem tudom mi lesz kettőnk sorsa, ő pedig ezután nagyon megijedt, mert azt hitte, hogy most szakítok, üzenetben leírta, hogy az elmúlt napban azt álmodta, hogy ő nem kell már nekem, és hogy ezután egész nap csak sír, és mintha látszódna is rajtam, hogy le akarom őt koptatni.. Ma délután elküldött egy képet a csípőjéről, hogy belekarcolta(!!!) a nevem kezdőbetűjét, és folyamatosan írkált, hogy szeret engem, és nem akarja, hogy eldobjam őt. Könyörgöm, egy 22 évesnek így kell viselkednie? Úgy érzem, hogy zsarol engem, nagyon szorongok már miatta, de attól is tartok valamilyen mértékben, hogy ezután mit fog magával csinálni? Nektek mi a véleményetek erről?

És ez az egész úgy történt, hogy nem említettem meg a szakítást, csak hogy bizonytalannak látom ezt az egészet..

2020. ápr. 4. 02:09
 12/15 anonim ***** válasza:

Józanul gondolkodsz. Nem szereted. Nem illetek össze. Nem kell túltárgyalnom.:)


Ne lamentálj 10 ezer Ft miatt... Nem egy hatalmas összeg. Te próbáltad többször visszaadni, de nem fogadták el.

Esetleg utald át nekik, kérd el a "baratodtol" a bankszámla számot.


Szerintem jó lenne minél előbb pontot tenned az i végére. Vagy hívd fel, vagy írd meg neki, hogy ez így nem fog menni. Ha kérdi miért, akkor ne kertelj, hanem mond el neki az igazat, mert abból tanulhat is.


N27

2020. ápr. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy kis saját tapasztalat. Hasonló cipőben jártam, azzal a csavarral, hogy együtt laktam az akkori pasimmal. Pont azon a napon, amikor szakítani szerettem volna, törte el a kezét és a bordáit. Volt bennem annyi emberség, hogy nem hagytam magára, hanem ápoltam és vele maradtam, ameddig felépült. Szörnyen kiszolgáltatott helyzet volt nekem... Mindig is utáltam szakítani, de ebből a szituációból tanultam: sosem szabad szánalomból valakivel együtt maradni, mert hidd el X idő múlva jelentéktelen lesz számodra, ellenben te az életedből vesztegeted az időt.

(Nem fogja a "pasid" magát megölni, közölte vele, hogy vége. Egyébként is ott az exe... Ha annyira semleges lenne, nem beszelgetnének.) ;)

2020. ápr. 4. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy barátod érzelmileg zsaroljon! Gondolj bele, ezért életed végéig képes lennél mellette maradni nehogy kárt tegyen magában? Fogadd el, hogyha ő bármilyen kárt tesz magában, azért nem te vagy a felelős, nem tudsz ellene mit tenni. Nyíltan mondd el neki mit érzel, mit szeretnél, ha láttok esélyt javulásra várj kicsit, ha teljesen biztos vagy benne akkor szakíts, mindkettőtöknek jobb, ne raboljátok egymás idejét!
2020. ápr. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a sráccal van probléma, ez már a szülei felelőssége. Kemény vagyok, ha azt gondolom, hogy el kellene küldened a képet a szüleinek, pénzzel együtt vagy feladnod postán, szóval tudjanak róla és vigyék el a fiúkat pszichomókushoz? Mert ha nem érzed magad biztonságban a srác mellett, akkor mi a kérdés még? Mert ez nem biztonság, hogy fenyeget öngyilkossággal, aztán be is válthatja és járhatsz Te a pszichomókushoz! Nem hiszem, hogy a szülei ne tudnának az "őrületeiről", ki tudja, egyébként hogy élnek, vagy tudnak róla, de homokba dugják a fejüket. Amúgy is messze laksz tőle, talán nem jelenik meg az ajtóban, talán...
2020. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!