Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan szakítanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan szakítanátok a hisztérikussá váló másik féllel?

Figyelt kérdés

Ordítani, sírni és a falba fog öklözni, miközben őrjöng. Együtt élünk, az ő lakása.

Ilyenkor mi a legjobb megoldás? Szakítás előtt keresni egy albérletet, lefixálni, szépen áthordani a nélkülözhetetlen cuccaidat, majd szakítasz? És pár nappal/héttel később, amikor a másik fél megengedi, akkor visszamész a cuccaidért?

Hogyan szokták ezt intézni?


2020. márc. 28. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Ha az ő lakása, akkor miért baj, ha szétveri?
2020. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
#1 adom 😂
2020. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mert közben kidob a lakásból és ki tudja mennyi idő után tudom visszaszerezni őket...
2020. márc. 28. 16:33
 4/16 A kérdező kommentje:
mármint a cuccaimat
2020. márc. 28. 16:34
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Vigyél magaddal valakit aki segít áthordani a cuccaidad, meg talán ha más is ott van talán nem kezd el drámázni a tag. Most lépjél amíg nincs kijárási tilalom. Ne maradj nála semmi esetre se, hiába igérget, fenyegetőzik.
2020. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 opened paradise ***** válasza:
100%
Utána már nem fog visszaengedni. Akkor kell megoldjad a cuccaid elvitelét, mikor nincs ott és egyben.
2020. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Előbb elcuccolsz. Ha a lakáson szakítasz vele, max vinnék valakit, ha rád is veszélyes lehet (nem tudom a nemek felállását). Utána saját kecóban úgy tombol, ahogy akar.
2020. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat.
2020. márc. 28. 17:06
 9/16 A kérdező kommentje:

Emberek... nyilván nem így kezdtük a kapcsolatot. Hanem szép, fokozatosan jött elő egy olyan személyisége, ami már nem tolerálható ép ésszel. Ez az összeköltözéssel már elkezdődött, a 3 hetes home office alatt elérte a csúcspontját is.

Mivel hiszek benne, hogy elsősorban nem eldobni kell valamit, hanem megjavítani, ezért már a kezdeti stádiumban is voltak erre törekvések, beszélgetések, probléma-megvitatások, sikertelenül.

Most csupán elértem abba a stádiumba, hogy szeretném lezárni a legkevesebb őrjöngéssel és agresszióval. Mivel életem első párkapcsolata ezért bizonytalan voltam, hogy mi lenne az ideális megoldás ebben a helyzetben.

2020. márc. 28. 17:27
 10/16 anonim ***** válasza:

Albérlet, elcuccolsz, egyre kevesebbet beszélj vele, távolságtartás amennyire lehet. Majd nyilvános helyen sok ember közelében szakitasz.

Telefonszámátát töröld.

2020. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!